مدیران جدید حراست و حقوقی شرکت آب منطقه ای معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای در آئین معارفه مدیران حراست و حقوقی شرکت که با حضور مدیرکل حراست کل استان، مدیرکل حراست مدیریت منابع آب ایران، معاون حراست وزارت نیرو، مدیرعامل و جمعی از معاونین و اعضای هیئت مدیره شرکت برگزار شد، ابتدا آقای دکتر محمدابراهیم یخکشی مدیرعامل شرکت با اشاره به شرایط جغرافیایی استان، تراکم جمعیت، تعدد منابع آبی، گستردگی کار در این استان را وسیع، دشوار و سخت برشمرد و گفت: در این عرصه قطعاٌ جهت خدمتگزاری به مردم دارای کاستی هایی هستیم که باید با تلاش مضاعف آن را برطرف کنیم

وی دو واحد حقوقی و حراست را به دلیل افزایش تقاضا، وجود تعارضات زیاد در بخش آب از جمله بخش های پرمشغله و مهم برشمرد و تصریح کرد: بهره گیری از نیروهای با انگیزه  ،  پرتلاش و دارای دانش تخصصی را  از جمله برنامه های این شرکت بوده که امیدواریم با حضور تمام وقت آقایان صادقی در بخش حقوقی و مهندس نبی زاده  به عنوان نیروی جوان و با دانش در بخش حراست ، اتفاق خوبی رقم بخورد .

ایشان در پایان سخنان خود ضمن تاکید بر بهره گیری از تجربه مدیران قبلی گفت: امروز رفتار و نگاه حراست با گذشته متفاوت بوده و میتواند به عنوان مشاور امین در هر دستگاه نقش بارزی را ایفا کند .

سپس مدیرکل حراست کل استان با اشاره به خدمات دستگاه امنیتی در برقراری و  ایجاد امنیت در جامعه از حراست دستگاه های اجرایی به عنوان بازوان این دستگاه یاد کرد و گفت: انتظار ما از حراست هریک از دستگاه ها ایجاد امنیت و آرامش در محل کار و گستره خدمتی آن است.

ایشان با اشاره به چهار وظیفه اصلی حراست از جمله حفاظت پرسنلی، حفاظت فیزیکی، حفاظت اسناد و فناوری اطلاعات بر مشارکت فعال مدیران حراست در تصمیم سازی تاکید کرد و گفت: برای ایفای این نقش مدیران حراست ما باید از مسائل پیرامونی خود تحلیل درست و هوشمندانه داشته باشند تا بتوانند آینده را به درستی پیش بینی کنند.

مدیرکل حراست کل استان در پایان سخنان خود ضمن قدردانی از مدیرقبلی حراست آب منطقه ای بر شناسایی آسیب ها، تحلیل و بازخورد فعالیت ها، فرآیندها، بخشنامه ها و دستورالعمل ها از سوی مدیران حراست تأکید کرد.

در ادامه دکتر حسینی مدیرکل حراست شرکت مدیریت منابع آب ایران با اشاره به اهمیت مبارزه با فساد در نظام اسلامی و نقش واحدهای نظارتی در این امر مهم گفت: در هردستگاه علاوه بر آنکه این وظیفه به حراست سپرده شده مدیران نیز علاوه بر مسئولیت تخصصی خود باید به وظیفه نظارتی شان عمل کنند.

در این جلسه همچنین دکتر خورشیدی معاون مدیرکل حراست وزارت نیرو با تاکید بر بهره گیری از فناوری اطلاعات در حوزه نظارتی و حراستی گفت: باید زیرساخت های لازم متناسب با استاندار جهانی در این بخش فراهم شود.

در پایان آقایان شعبانعلی صادقی و مهندس نبی زاده به عنوان مدیران جدید حقوقی و حراست شرکت معرفی شدند و از زحمات آقای شعبانعلی صادقی مدیر قبلی حراست نیز قدردانی به عمل آمد.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای مازندران

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای مازندران

    شركت آب منطقه‌ای مازندران یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات