سفر شهرستانی مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان به "فریدن" و "بویین و میاندشت"

سفر شهرستانی مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان به "فریدن" و "بویین و میاندشت"

به منظور پیگیری طرح های راه و شهرسازی انجام شد:
سفر شهرستانی مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان به "فریدن" و "بویین و میاندشت"
مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان به همراه جمعی از مسئولین شهرستان های فریدن و بویین‌و میاندشت، از پروژه های در دست احداث این دوشهرستان بازدید کردند و در خصوص تسریع اجرای پروژه‌ها رهنمودهای لازم را ارئه نمودند.
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان اصفهان، در این سفر نیم‌روزی ضمن بررسی مسائل و مشکلات شهرستان‌های "فریدن" و "بویین ومیاندشت"، جهت رفع موانع، راهکارهایی مرتبط با حوزه های کاری مختلف این اداره کل ارائه شد.
علیرضا قاری قرآن مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان در حاشیه بازدید از ورودی غربی، شرقی و تقاطع غیرهمسطح پل سردار قجاوند در شهرستان بویین و میاندشت اذعان داشت: این پروژه که دارای مشکلات آزادسازی، تملک و عبور خط انتقال آب و گاز می باشد جهت رفع موانع و مشکلات به همکاری تمامی دستگاه‌های اجرایی مرتبط نیاز دارد.
وی طی بازدید از اراضی ملی منطقه نمونه گردشگری شهر افوس، مشکلات این شهر را مورد بررسی قرار داد و ضمن مساعدت های لازم، به شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر پیشنهاد کرد: جهت رونق و استفاده اقتصادی از صنعت توریسم ابتدا طرح و نقشه گردشگری مصوب را تهیه کنند.
مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان به طرح تفکیکی ۲۰۰ پلاک مسکونی در شهر بویین و میاندشت اشاره کرد و گفت: ۱۳۰ پلاک آن در حال واگذاری به اقشار ویژه است و بخشی از این اراضی به مساحت 4هزارمتر مربع جهت طرح اقدام ملی اختصاص میابد.
وی در پی بازدید از محور بویین‌میاندشت_افوس، دستور تهیه قیر و روکش آسفالت برای این محور را صادر کرد وگفت: طول این محور ۳٫۷کیلومتر است که زیر‌سازی آن در حال اتمام است.
گفتنی است در این سفر شهرستانی مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان، از کارگاهای نیمه مزاحم‌شهری، پروژه ملی محور بویین‌میاندشت-الیگودرز و تونل بویین‌میاندشت-خوانسار بازدید کرد و ضمن بررسی مشکلات این پروژه‌ها رهنمودهای لازم را ارائه کرد.
قاری‌قرآن طی سفر به شهرستان فریدن و در نشستی که با جمعی از مسئولین این شهرستان برگزار شد: مسائل و مشکلات ورودی و خروجی‌های شهر داران، فاز مطالعاتی و نقشه‌برداری محور داران-بن-شهرکرد، محوطه‌سازی مسکن مهر و واگذاری قطب صنعتی به شهرداری داران را مورد بررسی قرار داد

لینک اصل خبر در سایت اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان

    منبع خبر

    اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان

    اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات