ضرورت توجه به احداث مساجد در محلات مختلف سطح شهر ارومیه/مساجد الهی را مومنان و اهل ایمان ایجاد و آباد می کنند

ضرورت توجه به احداث مساجد در محلات مختلف سطح شهر ارومیه/مساجد الهی را مومنان و اهل ایمان ایجاد و آباد می کنند

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه از جامعه روحانیت گلشهر، شهردار و اعضای شورای اسلامی  شهر ارومیه جهت انجام برنامه ریزی و هماهنگی های لازم بر ساخت مسجد در گلشهر  تشکر کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ حجت الاسلام سید مهدی قریشی در مراسم کلنگ زنی ساخت مسجد امام رضا(ع) در گلشهر، بیان کرد:  در آستانه ولادت با سعات امام رضا (ع) آرزوی ساکنان گلشهر  با کلنگ زنی مسجد امام رضا(ع) تحقق یافت.

وی  از جامعه روحانیت گلشهر، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر  جهت برنامه ریزی و پیگیری های لازم جهت ساخت مسجد در گلشهر  تشکر کرد.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه ادامه داد :  خداوند متعال در قرآن کریم می فرمایند مساجد الهی را مومنان و اهل ایمان ایجاد و آباد می کنند و اکنون  همه کسانی که در این مسیر قدم برداشتند به خداوند و آخرت ایمان دارند و این نشان از ایمان و اعتقاد آنها است.

وی ابراز امیدواری کرد که چنین حرکت های فرهنگی و مذهبی همچنان تداوم داشته باشد وشاهد امر مسجد سازی به همت شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر و سایر مسئولان در محلات مختلف شهر باشیم.

شایان ذکر است مسجد امام رضا(ع) گلشهر با پیگیری های اهالی، شهردار و کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر ارومیه و توسط شهرداری ارومیه احداث می شود.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ارومیه

  منبع خبر

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه یک شهرداری در شهر ارومیه می باشد

   نظرات