مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد: رشد 12 مگاواتی مصرف برق در استان / گچساران پیشتاز مصرف برق

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد: رشد 12 مگاواتی مصرف برق در استان / گچساران پیشتاز مصرف برق

» مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از رشد 12 مگاواتی مصرف برق در ساعات اوج بار این استان خبرداد و اظهارداشت: با اعلان نظر مرکز پایش شرکت توانیر، میزان مصرف برق در استان کهگیلویه و بویراحمد طی ساعات اوج بار از مرز 402 مگاوات گذشته است.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد، " مهندس داود راهزادی " در حاشیه بازدید از ایستگاه برق تلخسرو گفت: آمارهای ارائه شده حاکی از رشد مصرف برق در استان کهگیلویه و بویراحمد به میزان 12 مگاوات معادل سه درصد مصرف رشد نسبت به مدت مشابه سال قبل است.

وی با تاکید براینکه مصرف برق بصورت بی رویه ای در این استان بدلیل گرمای زودرس روبه رشد است، خاطرنشان کرد: شهرستان گچساران همچنان با مصرفی بیش از 152 مگاوات بیشتری مصرف برق را در استان کهگیلویه و بویراحمد بخود اختصاص داده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: بدلیل گرمای زودرس و تغییر الگوی مصرف از سوی مشترکین برق در این استان، اکنون تمامی شهرستان های هشتگانه در مصرف برق سیر صعودی مصرف از یک تا پنج مگاوات را دارند.

راهزادی، کمترین رشد مصرف برق در ساعات اوج بار 48 ساعت گذشته را مربوط به شهرستان گرمسیری کهگیلویه با رشد یک مگاواتی مصرف ذکر و یادآورشد:‌میزان مصرف در این شهرستان اکنون 72 و نیم مگاوات است.

وی گفت: پیک ملی مصرف برق در روز گذشته 56 هزار و 342 مگاوات بوده که رشد 12 و نیم درصدی مصرف را در کشور نشان می دهد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد با تشریح اقدامات صورت گرفته جهت مدیریت مصرف برق در این استان، اظهارداشت: حدود 2 هزار انشعاب کشاورزی، صنعتی و عمومی در ساعات 12 تا 16 هر روز قطع و بطور خودکار وصل می شود.

265 هزار اشتراک برق در استان کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد.
لینک اصل خبر در سایت شرکت توزیع نیروی برق استان کهکیلویه و بویراحمد

  منبع خبر

  شرکت توزیع نیروی برق استان کهکیلویه و بویراحمد

  شرکت توزیع نیروی برق استان کهکیلویه و بویراحمد

  شرکت توزیع نیروی برق استان کهکیلویه و بویراحمد یک شرکت در شهر یاسوج می باشد

   نظرات