موفقیت وزارت نیرو حاصل دستاورد مجموعه دولت تدبیر و امید است

وزیر نیرو در نامه‌ای خطاب به رئیس جمهور نوشت: موفقیت حاصل‌شده مربوط به عملکرد تنها وزارت نیرو نیست، بلکه مجموعه سازمان دولت در این توفیق سهیم‌اند و این توفیق دستاورد مجموعه دولت تدبیر و امید است.

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، رضا اردکانیان در پی قدردانی مکتوب حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی، درخصوص اقدامات انجام شده در قالب پویش #هرهفته_الف_ب_ایران، طی نامه‌ای خطاب به رئیس‌جمهور نوشت: اطمینان خاطر می‌دهم که در سال 1399 نیز کارکنان خدوم صنعت آب و برق با توکل بر خداوند متعال، سعی وافر می‌نمایند تا دو خدمت حیاتی آب و برق به‌کفایت ارائه شده و رضایت هموطنان عزیز فراهم باشد .

اردکانیان با بیان اینکه مایلم خرسندی فراوان خود را از بابت اینکه مجموعه تلاش فرزندان کاردان و کوشای صنعت آب و برق این سرزمین در نظر منتخب ملت ایران چشم‌گیر و شایسته قدردانی جلوه کرده است، ابراز نمایم، افزود: باور داریم موفقیتی که گزارش آن خدمت حضرتعالی ارائه شد، حاصل عملکرد تنها وزارت نیرو نیست بلکه کل سازمان دولت از جمله سازمان برنامه و بودجه، وزارت امور اقتصادی و دارائی، بانک مرکزی، وزارت نفت، وزارت جهادکشاورزی، وزارت کشور، سازمان حفاظت محیط زیست و ... در این توفیق سهیم‌اند و موفقیت حاصل‌شده دستاورد مجموعه دولت تدبیر و امید است. بخش‌های خصوصی و غیردولتی نیز سهمی بزرگ در دستاورد حاصل‌شده داشته‌اند. از این رو با افتخار، مرقومه حضرتعالی را قدردانی از کل بخش‌های سهیم در موفقیت حاصله قلمداد می‌کنیم .

وی ادامه داد: اطمینان دارم که دولت تدبیر و امید در دور اول و دوم فعالیت خود، انبوهی از موفقیت‌ها نظیر آنچه در پویش «هرهفته_الف_ب_ایران» ارائه شد را در کارنامه خود دارد. زیرساخت‌های بسیاری در هفت سال گذشته احداث شده‌اند، طرح‌های مهمی به بهره‌برداری رسیده و برخی سازوکارهای نرم‌افزاری و حکمرانی کشور نیز اصلاح شده‌اند .

اردکانیان با بیان اینکه وزارت نیرو در پویش «هرهفته_الف_ب_ایران» در سال 1399 اولاً، هدف بزرگ‌تر افتتاح 250 طرح با سرمایه‌گذاری 50 هزار میلیارد تومان در بخش‌های آب و برق را که دشوارتر از سال گذشته است مد نظر قرار داده و ثانیاً، موضوع پیچیده بهبود «سازوکارها» را نیز در دستور کار دارد، افزود: موفقیت در این عرصه نرم‌افزاری دشوارهایی بیش از پیشبرد «ساخت وسازها» و توسعه زیرساخت دارد که امیدوارم با حمایت و راهبری حضرتعالی، گفتمان بهبود «سازوکارها» که سهم مهمی در افزایش بهره‌وری، کاهش هزینه‌ها و خدمت‌رسانی سریعتر دارد قوت  بیشتری بگیرد .

وزیر نیرو خاطرنشان کرد: پیام گرم و محبت‌آمیز رئیس جمهور موجب دلگرمی و قوت بیشتر شده و البته سنگین‌کننده بار مسئولیت ما برای خدمت‌رسانی به هموطنان عزیز در ایام پیش‌رو خواهد بود .

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای اردبیل

منبع خبر

شركت آب منطقه‌ای اردبیل

شركت آب منطقه‌ای اردبیل یک سازمان دولتی می باشد

    نظرات