آغاز زیباسازی محوطه داخلی وادی رحمت توسط سازمان آرامستان های شهرداری تبریز

آغاز زیباسازی محوطه داخلی وادی رحمت توسط سازمان آرامستان های شهرداری تبریز

به گزارش شهریار، به دنبال دستور مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری تبریز، ساماندهی، رنگ آمیزی، زیباسازی و شستشوی المان های سطح وادی رحمت تبریز آغاز شد.

حذف علف های هرز، کف سازی بلوک های جدید، اطلاح شیب بندی و نیز احداث جاده های دسترسی به منظور رفاه حال شهروندان از دیگر دستورات فرخ جلالی به واحدهای مختلف سازمان‌ارامستان های شهرداری تبریز است.

بر اساس این گزارش، نصب گلدان های بتونی، رنگ آمیزی معابر و دیواره های قدیمی، نظافت عمومی و شستشوی اماکن توسط نیروهای خدمات و فضای سبز آغاز شده است.

ساماندهی فضای سبز و کاشت نهال و درختچه های جدید در محل های تعبیه شده بلوک های ۶۵ و ۵۷ به همراه تامین آبیاری مورد نیاز آنان هم از امروز شروع می شود.

مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری تبریز در بازدید از سطح وادی رحمت تاکید کرد که زیباسازی این مجموعه به همراه ساماندهی وضعیت بلوک های احداث شده برای تامین رضایتمندی شهروندان و مراجعان ضروری است.

فرخ جلالی تاکید کرد: گرچه در ماه های اخیر پرسنل زحمتکش آرامستان های شهرداری تبریز به دلیل بحران کرونا متحمل زحمات بیشتر شده اند اما نباید رفاه و رضایت شهروندان مورد غفلت قرار گیرد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری تبریز

  منبع خبر

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز یک شهرداری در شهر تبریز می باشد

   نظرات