خودداری از تردد و توقف در حریم و بستر رودخانه ها و مسیل های نواحی...

معاونت حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اردبیل اعلام کرد: به دلیل پیش بینی رگبار باران و جاری شدن رواناب سطحی ، از هرگونه تردد و توقف افراد و وسائط نقلیه و چرای دام در حریم و بستر رودخانه ها و مسیل های نواحی شمالی استان اردبیل و نواحی منتهی به کوه سبلان خودداری شود.

معاونت حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اردبیل براساس پیش بینی رگبار باران عصر جمعه  بیستم تیرماه  و صدور سطح "هشدار نارنجی" توسط اداره کل هواشناسی استان اردبیل در نواحی مناطق شمالی استان و مسیرهای منتهی به کوه سبلان، اطلاعیه و پیام هشدار صادر کرد .

در این اطلاعیه آمده است: به دلیل  رگبار باران مناطق شمالی استان و نواحی منتهی به کوه سبلان، با جاری شدن رواناب سطحی و احتمال سیلابی شدن مسیل ها و رودخانه ها از عصر روز جمعه بیستم تیر ماه الی اواخر روز شنبه بیست و یکم تیرماه پیش بینی می گردد، لذا بایستی از هرگونه تردد و توقف افراد و وسائط نقلیه و چرای دامها در حریم و بستر رودخانه ها و مسیل ها خودداری شود .

در این اطلاعیه از هموطنان عزیز خواسته شده از نزدیک شدن و تردد در حریم و بستر رودخانه ها و مسیلها و صعود به ارتفاعات کوه سبلان اکیدا خودداری نمایند و نکات ایمنی را رعایت کنند .

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات