تمرکز صنعت برق بر رفع فرسودگی شبکه با استفاده از توان داخلی

تمرکز صنعت برق بر رفع فرسودگی شبکه با استفاده از توان داخلی

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "محمدحسن متولی‌زاده" در آیین تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای تهران گفت: در یک و نیم سال گذشته، ۴۵ درصد از انتصاب‌ها از طریق فراخوان انجام‌شده است و هرچه که پیش می‌رویم، در فراخوان‌های جدید تعداد ثبت نام کنندگان افزایش می‌یابد.
متولی‌زاده با اشاره به اینکه امروز همزمان با این برنامه، انتصاب نخستین مدیرعامل زن تاریخ صنعت را هم در توزیع برق هرمزگان داریم، خاطرنشان کرد: در فراخوان برق منطقه‌ای تهران نیز تعداد زیادی از مدیران  ثبت نام کردند که درنهایت آقای کردی انتخاب شد.
وی با تقدیر از مهندس قسمت در مدت تصدی سرپرستی این شرکت خاطرنشان کرد: شرکت برق منطقه‌ای تهران از حساسیت زیادی برخوردار است به طوری که اشتباه یک اپراتور می‌تواند باعث بروز مشکلات زیادی شود.
متولی‌زاده اظهار داشت: انتظاراتی که توانیر از برق تهران دارد، با توجه به تحریم اقتصادی و شرایط موجود این است که از داشته‌های کنونی، خوب استفاده شود تا بهره برداری بهتری داشته باشیم.
وی ادامه داد: با توجه به تاکید مقام معظم رهبری، تمرکز بر اصلاح شبکه‌های فرسوده خواهد شد و در تهران همه سطوح انتقال، فوق توزیع و‌ توزیع در اولویت است.
مدیرعامل توانیر با بیان اینکه در این‌خصوص توجه و تمرکز بر استفاده از توانمندی‌های داخلی است، یادآور شد: همکاری و هماهنگی با شرکت‌های توزیع و در نهایت پشتیبانی فنی و تشکیلاتی از ستاد صنعت برق، از انتظارات دیگر توانیر از برق تهران به‌شمار می‌رود.
لینک اصل خبر در سایت وزارت نیرو

  منبع خبر

  وزارت نیرو

  وزارت نیرو

  وزارت نیرو

   نظرات