ثبت 135 مورد مراجعات مردمی در ناحیه شهری آزادگان

ثبت 135 مورد مراجعات مردمی در ناحیه شهری آزادگان

به گزارش روابط عمومی منطقه 2 شهرداری قزوین، فدایی فر با اشاره به مهمترین اقدامات انجام شده در ناحیه شهری آزادگان این منطقه در خرداد امسالT اظهار کرد: منطقه 2 شهرداری قزوین همواره به دنبال اتخاذ سازوکارهایی است تا به وسیله آن مردم و شهروندان این منطقه بتوانند به راحتی دغدغه ها، مشکلات و پیشنهادات خود را با مدیران منطقه مطرح کنند.

وی افزود: بر همین اساس شهروندان می‌توانند با چهار روش ارتباط حضوری، مکاتبه‌ای، تلفنی و سامانه 137 مشکلات خود را با شهرداری منطقه 2 در میان بگذارند.

مدیر منطقه دو شهرداری قزوین با اشاره به تعداد مراجعات مردمی که در ناحیه شهری شهد بابایی به ثبت رسیده است، عنوان کرد: براساس آمارهایی که از طریق نرم افزار به دست رسیده است در خرداد ماه امسال 135 مورد مراجعات مردمی در ناحیه شهری آزادگان منطقه دو شهرداری قزوین ثبت شده است.

فدایی فر گفت: از این آمار 22 مورد مراجعه حضوری، 13 مورد مکاتبه، 53 مورد تلفن و 47 مورد از طریق سامانه 137 انجام شده است که این آمار نشان دهنده کاهش حضور شهروندان در شهرداری منطقه 2 با توجه به شیوع بیماری کرونا و اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی است.

وی افزود: همچنان تاکید مدیران و مسئولان منطقه  بر پیگیری و بیان مطالبات شهروندان از روش های غیر حضوری است تا خطر بروز بیماری به حداقل برسد.

پایان پیام

لینک اصل خبر در سایت شهرداری قزوین

  منبع خبر

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین یک شهرداری در شهر قزوین می باشد

   نظرات