پایش ایمنی تیم پیشگیری آتش نشانان از شرکت توسعه نیمه رسانا / آتش نشانی رشت

پایش ایمنی تیم پیشگیری آتش نشانان از شرکت توسعه نیمه رسانا / آتش نشانی رشت


125 رشت- به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت، در راستای اجرای تبصره ذیل بند 14 ماده 55 قانون شهرداری ها و بر اساس صدور مجوز توسط معاون محترم دادستان عمومی و انقلاب رشت برای شهرداری رشت (به منظور ارزیابی و پایش ایمنی و احصای نواقص از حیث حریق احتمالی در اماکن عمومی اعم از مراکز تجاری، شهرک های صنعتی، درمانی، آموزشی، اداری و...) کارشناسان واحد پیشگیری و نظارت این سازمان پس از هماهنگی با مالکان از آن مکان ها بازدید و پس از احصای نواقص حریق و حوادث احتمالی، شهرداری رشت ضرورت رفع نارسایی های موجود را (ظرف مدت 45 روز) به مالکان مذکور ابلاغ نمودند .

همین گزارش حاکی است: این بازدید در راستای تغییرات در ساختار و هدر رفت سرمایه های ملی ارائه تذکرات ایمنی لازم توسط کارشناسان پیشگیری آتش نشانی صورت گرفت .

گفتنی است: این شرکت به وسعت 8 هزار متر مربع و به زیر بنای 5 هزار متر مربع در دو طبقه به عنوان واحد صنعتی استفاده می شود و در آن بطور تقریبی بیش از 67 نفر مشغول فعالیت هستند که از لحاظ ایمنی می بایست مورد پایش توسط کارشناسان قرار گیرد .

همین گزارش حاکی است: پس از بازدید از این شرکت تولیدی، به منظور ایمن سازی آن، تمام تذکرات ایمنی به مسئول آن ارائه شد که می بایست ملزم به پیش بینی و ایجاد ایمنی لازم درمحیط باشند که در بازدیدهای مجدد کنترل و پایش خواهد شد.


لینک اصل خبر در سایت شهرداری رشت

    منبع خبر

    شهرداری رشت

    شهرداری رشت یک شهرداری در شهر رشت می باشد

      نظرات