برپایی ایستگاه تست کووید ۱۹ در آبفا شیراز

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی آبفا شیراز، با توجه به تشدید شیوع ویروس کرونا و پیک دوم همه‌گیری این ویروس مهلک؛  واحد بهداشت، ايمني و محیط ‌زیست شرکت باهدف ایجاد فضای سالم و بهداشتی و نیز تکریم ارباب‌رجوع برای ورود به محیطی سالم اقدام به برپایی ایستگاه تست کووید ۱۹ نموده است.

كارشناس بهداشت، ايمني و محیط ‌زیست آبفا شیراز با تأکید بر طرح غربالگری و جداسازی ناقلان ویروس گفت: از زمان تشدید شیوع و پیک دوم ویروس؛ احتمال ابتلا همکاران به این بیماری از دغدغه‌های اصلی ما شد.

عمادالدين ميرزايي تصریح کرد: به همین منظور با برپایی ایستگاه تست کووید ۱۹ در ساختمان اداری شرکت آب و فاضلاب شیراز به‌طور متوسط روزانه از  50 نفر از کارمندان در طول چند روز تست کرونا انجام می‌شود.

وی گفت: این طرح با پشتیبانی مدیرعامل و نیز همکاری معاونت مالی و پشتیبانی  و مکاتبه و هماهنگی بعمل‌آمده با آزمایشگاه خصوصی  مورد تایید علوم پزشکی در حال انجام است.

میرزایی ادامه داد: تیم‌های مستقر در صورت برخورد با مورد مشکوک آن‌ها را جهت انجام فرآیند درمان به مراکز درمانی مربوطه معرفی می‌کند.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به رعایت بهداشت فردی  به‌عنوان مهم‌ترین اولویت در شرایط کنونی، بیان کرد: با توجه به شیوع کرونا اقلام بهداشتی شامل ماسک، دستکش و مایع ضدعفونی‌کننده روزانه در اختیار  همکاران قرار گیرد.

لینک اصل خبر در سایت شرکت آب و فاضلاب شیراز

  منبع خبر

  شرکت آب و فاضلاب شیراز

  شرکت آب و فاضلاب شیراز

  شرکت آب و فاضلاب شیراز یک شرکت در شهر شیراز می باشد

   نظرات