جلسه تبیین سیاست های مالی و اجرایی

مدیران شرکت آب منطقه ای اصفهان باهدف تبیین سیاست مالی و اجرایی فرایندهای مرتبط با وصول درآمدهای شرکت گردهم آمدند .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای اصفهان ، پانزدهم و شانزدهم تیرماه سال جاری با پیگیری گروه مشترکین و درآمد جلسه هماهنگی ستادی در خصوص وظایف مرتبط با مشترکین و درآمد با مدیران و روسای امور و اداره های منابع آب شهرستان ها در محل سالن کنفرانس ساختمان شماره دو شرکت برگزار شد .

در این جلسه که باهدف تبیین سیاست مالی و اجرایی فرایندهای مرتبط با وصول درآمدهای شرکت و نحوه محاسبه و دریافت خسارت های وارده به منابع آبی با حضور مدیران و کارشناسان مرتبط شهرستان ها برگزار شد؛ مهندس حسن ساسانی ، معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اصفهان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مدیران شهرستانها و تاکید بر لزوم پیگیری و اجرای دقیق و قانونمند اهداف تکلیفی بودجه ۹۹ در مبحث دریافت خسارت های وارده به منابع آبی، خواستار توجه جدی همکاران محترم به رعایت حقوق و تکریم ارباب رجوع شدند . ایشان در بخش دیگری از سخنان خود بر لزوم پاسخگویی سریع و دقیق به مکاتبات و استعلام های سایر نهادها به ویژه نهادهای بازرسی و نظارتی و شرکت مدیریت منابع آب شدند و بر مسئولیت کامل مدیران شهرستانها در قبال وظایف محوله تاکید ورزید.

در ادامه جلسه مهندس شهرام نخعی ، رئیس گروه مشترکین و درآمد جزئیات روند ها و فرایندهای اجرایی مرتبط با دستورالعمل های ابلاغی از طرف وزارت نیرو به ویژه در مبحث دریافت خسارت های وارده به منابع آبی را تبیین و مدیران محترم نیز ضمن بیان مشکلات اجرایی سوالات و ابهامات خود را مطرح و پاسخ های لازم را دریافت نمودند .

گفتنی است در این جلسه هم چنین مدیر حفاظت و بهره برداری از منابع آب و رئیس گروه هماهنگی منابع آب شهرستانها شرکت آب منطقه ای اصفهان حضور داشتند .

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای اصفهان

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای اصفهان

    شركت آب منطقه‌ای اصفهان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات