سال پاياني دولت، سال كاهش فعاليت ها نيست/ فعاليت مديران با انگيزه حق مردم است

سال پاياني دولت، سال كاهش فعاليت ها نيست/ فعاليت مديران با انگيزه حق مردم است

به گزارش پايگاه اطلاع رساني وزارت نيرو (پاون)، دكتر رضا اردكانيان روز شنبه در آيين معارفه مديرعامل شركت برق منطقه اي تهران اظهار داشت: شايد انتخاب امسال و نامگذاري آن از سوي مقام معظم رهبري به عنوان سال «جهش توليد» با وجود تمام نظرات، اين معنا را هم داشته باشد كه نه تنها نبايدكار و فعاليتي كند شود كه تلاش مضاعف هم بايد انجام شود.

وي اضافه كرد: مسووليت ما به گونه اي است كه توفيق كار 24 ساعته را براي همه فراهم مي كند و بايد اين را قدر دانست؛ امسال تمام طرحهاي پويش هر هفته الف- ب ايران را در زمان بندي به ثمر برسانيم و قدردان تقدير و تشكر رييس جمهوري باشيم كه اخيرا ابراز داشتند.

اردكانيان افزود: با كمك هم توانستيم در كمتر از 3 سال،4 بار مشمول لطف و عنايت مقام معظم رهبري در مناسبتهاي مختلف باشيم كه اين، افتخار و مسووليت سنگيني بر دوش و عهده ماست.
وي ادامه داد: اين اظهار لطف ها از جانب مقام معظم رهبري و رياست جمهوري و گاها از ناحيه هموطنان بيش از هر چيز ، پيش پرداختي است تا سعي و تلاش كنيم در فرصت مقرر و در انجام ماموريت، بيش از پيش كوشا باشيم.
وزير نيرو گفت: طبيعي است كه ما براي انجام وظايفمان نيازمندي هايي اعم از منابع مالي، ارزي و تجهيزاتي، منابع انساني كارا و متخصص، همكاري ها، هماهنگي ها و پشتيباني در سازمان دولت و خارج از آن داريم، اما اصلي ترين نياز ما "وقت" است كه آن هم يك منبع تجديدناپذير بوده و بيشترين مراقبت در چگونگي استفاده از آن را همه ما به ويژه مديران بايد انجام دهيم.
وي با اشاره به بروز برخي نابهنجاري ها در انتخاب و گزينش مديران در سال هاي قبل همچون توصيه ها و سفارش ها اظهار داشت: با آغاز فرآيند گزينش مديران از طريق فراخوان عمومي، نيروهاي ما اين اطمينان را داشته باشند كه مسير رشد و ارتقاي آنها در سيستم، تعريف شده و مشخص است.
وزير نيرو خاطرنشان كرد: فراخوان عمومي براي انتخاب مسووليت ها ناظر بر اين وجه هم هست كه وزارت نيرو و مديران ارشد مي توانند همكاران خود را بر اساس شرايط احراز و شرح مسووليت انتخاب كنند.
وزير نيرو تاكيد كرد: دوره هاي زماني مديريتي را بايد محدود كرده و اجازه دهيم اين چرخ با  ايده هاي تازه و انگيزه هاي بالا بچرخد و اينكه مديران با انگيزه و توان بالا انجام وظيفه كنند، حق مردم است.
در اين آيين، "آرش كردي" به عنوان مديرعامل شركت برق منطقه اي تهران معرفي و از تلاش هاي "غلامرضا خوش خلق" در زمان تصدي اين سمت قدرداني شد.

لینک اصل خبر در سایت سایت خبری شرکت توانیر

    منبع خبر

    سایت خبری شرکت توانیر

    سایت خبری روابط عمومی شرکت توانیر

      نظرات