باند دوم محور زواره - اردستان در دست اجرا

باند دوم محور زواره - اردستان در دست اجرا

باند دوم محور زواره - اردستان در دست اجرا
معاون مهندسی و ساخت راه و شهرسازی استان اصفهان خبر داد: باند دوم محور زواره_اردستان در صورت تامین اعتبار تا سال 1400 به بهره‌برداری می‌رسد.
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان، بهزاد شاهسوندی معاون مهندسی و ساخت راه و شهرسازی استان اصفهان در خصوص محور زوارهاردستان اظهار کرد: با توجه به بارترافیکی سنگین و تصادفات رخ‌به‌رخ در این محور عملیات اجرایی باند دوم محور زوارهاردستان از سال 1393 در دستور کار این اداره کل قرار گرفت.
وی افزود: طول کل این محور 9.5 کیلومتر است که توسط سه پیمانکار اقدام شده و قرارداد پیمانکار فعلی حدود 4.5 کیلومترباقیمانده را در بر می‌گیرد.
معاون مهندسی و ساخت راه و شهرسازی استان اصفهان با بیان اینکه این پروژه 65 درصد پیشرفت فیزیکی دارد اذعان داشت: جهت تکمیل و بهره‌برداری از باند دوم این محور 50 میلیارد ریال اعتبار نیاز است که با توجه به سفر اخیر معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به استان اصفهان، ایشان دستور تخصیص اعتبار این پروژه را صادر نمودند.
وی اضافه کرد: پروژه باند دوم محور زواره_اردستان یکی از پروژه‌های شاخص و اولویت‌دار این اداره کل محسوب می‌شود که به لطف خدا در صورت تامین اعتبار تا سال 1400 به بهره‌برداری می‌رسد.
شاهسوندی در خصوص مشخصات فنی این پروژه گفت: باند دوم محور زواره_اردستان مجموعاً 21 پل از نوع "دالی و لوله ای" در ارتفاع یک الی سه متری دارد که تا کنون 12 دستگاه آبرو تکمیل شده است.
وی افزود: بهره‌برداری از این محور نقش مهمی در کاهش تصادفات رانندگی و تلفات ناشی از آن خواهد داشت و ضمن حذف تصادفات رخ‌به‌رخ، احتمال وقوع سوانح رانندگی به حداقل خواهد رسید.

لینک اصل خبر در سایت اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان

    منبع خبر

    اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان

    اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات