ابراز رضایت و قدردانی امام جمعه مشگین شهر از عملکرد شرکت آب منطقه...

امام جمعه مشگین شهر در دیدار نماینده مجری طرح آبرسانی مشگین شهر و مدیر امور منابع آب شهرستان از عملکرد و فعالیت های شرکت آب منطقه ای اردبیل در شهرستان ابراز رضایت و قدردانی کرد.

حجت الاسلام رضا باوقار در این دیدار با ابراز رضایت از عملکرد شرکت آب منطقه ای اردبیل خواستار تداوم فعالیت ها و تسریع در اجرای پروژه ها برای خدمت هر چه بیشتر  به مردم شد وگفت: تمامی مسئولین استانی و شهرستانی باید با همدلی برای به سرانجام رساندن این پروژه ها تلاش نمایند.

وی ضمن اعلام آمادگی خود برای همکاری در خصوص ترویج  فرهنگ مصرف آب افزود: دولت می تواند با اعطای تسهیلات به کشاورزان و تشویق آنها برای استفاده از آبیاری نوین همچون بارانی و قطره ای در جهت صرفه جویی آب اقدام کند.

نماینده مجری طرح آبرسانی مشگین شهر نیز در این دیدار با اشاره به اقدامات شرکت آب منطقه ای اردبیل در اجرای پروژهای بخش آب در شهرستان اظهار داشت: آبرسانی به شهر مشگین شهر با ۳ پروژه جداگانه با هدف تامین آب شرب و بهداشتی و صنعتی مشگین شهر و روستاهای اطراف  تا افق ۱۴۲۵ در دست اجراست.

مهندس حسن کروبیان اظهار داشت: پیشرفت فیزیکی کل طرح ۲۳ درصد بوده و برای اتمام کل طرح مبلغ 2 هزار و 400 میلیارد ریال اعتبارمورد نیاز است.

وی افزود: مهمترین پروژه این طرح انتقال آب از سد احمد بیگلو به تصفیه خانه مشگین شهر می باشد که داری ۳ مرحله پمپاژ و 20 هزار متر مکعب مخزن با ظرفیت ۵۰۸ لیتر در ثانیه در مرحله عقد قرارداد با پیمانکار منتخب می باشد .

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات