مدیر برق ناحیه باشت در استان کهگیلویه و بویراحمد: مصرف برق در باشت مدیریت می شود

مدیر برق ناحیه باشت در استان کهگیلویه و بویراحمد: مصرف برق در باشت مدیریت می شود

» مدیر برق ناحیه باشت در استان کهگیلویه و بویراحمد از اجرای برنامه های مختلف مدیریت مصرف جهت جلوگیری از روند روبه رشد مصرف برق در این شهرستان خبرداد و اظهارداشت: با اجرای برنامه های مدیریت مصرف توانستیم از روند روبه رشد مصرف برق در این شهرستان جلوگیری کنیم.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان، " احمد رضایی " با تائید این مطلب گفت: مصرف برق شهرستان باشت در زمان پیک بار 37 مگاوات بوده که اگر برنامه های مدیریت مصرف در این شهرستان اجرایی نمی شد بطور حتم میزان مصرف برق تاکنون از مرز 50 مگاوات بدلیل گرمای شدید گذشته بود.

وی نشست با ائمه جمعه و جماعات، مدیران اجرایی، فرماندهان پایگاههای مقاومت بسیج، مشترکین پرمصرف و سایر مشترکین برق در شهرستان باشت را از جمله برنامه های مدیریت مصرف برق در این شهرستان برشمرد.

مدیر برق ناحیه باشت در استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: در ساعات پیک بار مصرف برق در این شهرستان، نظارت های مستمر برنحوه مصرف برق مشترکین پرمصرف صورت می گیرد و در صورت لزوم، برق آنان در زمان پیک بار با هماهنگی معاونت مشترکین قطع و وصل و در این راستا براساس دستورالعمل های شرکت توانیر، تفاهم نامه تشویقی با مشترکین پرمصرف منعقد شده است.

رضایی، تعداد مشترکین برق در شهرستان باشت استان کهگیلویه و بویراحمد را 10 هزار اشتراک عنوان و اظهارداشت: برنامه زمان بندی اضطراری پیک بار با هماهنگی ستاد شرکت توزیع نیروی برق استان در برخی از مناطق شهرستان اجرایی تا از قطع احتمالی شبکه های توزیع برق جلوگیری شود.

وی همراهی مشترکین برق در شهرستان باشت با ناحیه برق این شهرستان در زمان پیک بار را ضروری خواند و خاطرنشان کرد: گرمای بی سابقه و ریزگردها سبب بالارفتن میزان مصرف برق در شهرستان باشت شده است.

رضایی با اشاره به برخی آمارهای مصرف برق در دستگاههای اداری شهرستان باشت هم تصریح کرد: از مدیران و مسوولان دستگاههای اداری این شهرستان انتظار داریم در زمان پیک بار مصرف از روشن کردن وسایل پرمصرف در صورت نیازنداشتن به این وسایل خودداری کنند.

وی افزود: شهرستان باشت بدلیل همجواری با استان خوزستان از شدت گرمای بالایی برخوردار بوده که اجرای برنامه های مدیریت مصرف برق در این شهرستان باهدف جلوگیری از خاموشی های بابرنامه نسبت به سایر شهرستان ها ضروری تر بنظر می رسد.

به گزارش پاون، شهرستان باشت از شهرستان های ششگانه گرمسیری در این استان محسوب می شود که با یاسوج مرکز استان حدود 100 کیلومتر فاصله دارد.

دمای هوا در برخی اوقات به بیش از 50 درجه در شهرستان باشت می رسد.

لینک اصل خبر در سایت شرکت توزیع نیروی برق استان کهکیلویه و بویراحمد

  منبع خبر

  شرکت توزیع نیروی برق استان کهکیلویه و بویراحمد

  شرکت توزیع نیروی برق استان کهکیلویه و بویراحمد

  شرکت توزیع نیروی برق استان کهکیلویه و بویراحمد یک شرکت در شهر یاسوج می باشد

   نظرات