اجرای عملیات جدول گذاری با هدف بهسازی و ساماندهی معابر شهر

اجرای عملیات جدول گذاری با هدف بهسازی و ساماندهی معابر شهر

اجرای عملیات جدول گذاری با هدف بهسازی و ساماندهی معابر شهر
مشاور عمرانی شهرداری شاهرود با اشاره به اجرای عملیات جدولگذاری سطح شهر، گفت: این عملیات در راستای بهسازی و ساماندهی معابر و هدایت آبهای سطحی اجرایی می شود.
به گزارش روابط عمومی مدیریت شهری شاهرود، محمود تیموری با بیان اینکه اجرای عملیات جدول گذاری با توجه به اهمیت و ضرورت به مسائل عمرانی شهر، صورت می گیرد، افزود: مدیریت شهری با هدف ساماندهی معابر و نهرهای سطح شهر و همچنین زیباسازی فضاهای شهری و مناسب‌سازی پیاده‌روها و جداول، عملیات بهسازی و مرمت جداول و کانال های معابر را انجام میدهد.
وی در ادامه، ابراز داشت: ساماندهی و رفع نواقص جداول در سطح معابر از اقدامات خدمات رسانی شهرداری به شهروندان و ساکنان مناطق مختلف شهری است که در راستای ساماندهی وضعیت آبهای سطحی و جمع آوری فاضلاب اجرا می شود.
مشاور عمرانی شهرداری شاهرود، ضمن بیان این مطلب که 7هزار و چهل متر طول عملیات جدولگذاری در سطح شهر حاصل تلاش نیروهای معاونت حوزه عمران در تیرماه سال جاری بوده است، ابراز داشت: در ادامه فرآیند اجرای فعالیت های عمرانی در سطح شهر و ارائه خدمات با هدف ارتقای سطح کیفی معابر و افزایش خدمات رسانی به شهروندان ، عملیات جدولگذاری معابر فرعی هم انجام خواهد شد.
لینک اصل خبر در سایت شهرداری شاهرود

    منبع خبر

    شهرداری شاهرود

    شهرداری شاهرود یک شهرداری در شهر شاهرود می باشد

      نظرات