به منظور مقابله با شیوع کرونا، ضد عفونی و میکروب زدایی تاکسی های ناوگان سازمان تاکسیرانی همچنان ادامه دارد

به منظور مقابله با شیوع کرونا، ضد عفونی و میکروب زدایی تاکسی های ناوگان سازمان تاکسیرانی همچنان ادامه دارد

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: با توجه به هشدارهای صادره از نهادهای بهداشتی و نظارتی مبنی بر اوج گیری مجدد کرونا و قرار گرفتن قزوین در وضعیت هشدار، ضدعفونی و میکروب زدایی تاکسی های ناوگان سازمان به منظور حفظ سلامتی شهروندان و تاکسیرانان همچنان با قوت ادامه دارد.

وی اظهار کرد: بر همین اساس، از طریق نمایندگان تاکسی های خطی و گردشی به طور روزانه مایع ضدعفونی کننده بین تاکسیرانان خطی و گردشی توزیع می شود تا صندلی ها و فضای داخلی تاکسی را ضدعفونی و گندزدایی کنند.

عرشیان ادامه داد: علاوه بر ضدعفونی روزانه تاکسی ها، ساختمان اداری سازمان نیز به طور روزانه مورد ضدعفونی و میکروب زدایی قرار می گیرد و از ورود ارباب رجوع بدون ماسک در سازمان نیز جلوگیری می شود.

وی خاطرنشان کرد: در کنار این اقدامات، توزیع اقلام بهداشتی و ماسک بین کارکنان سازمان همچنان ادامه دارد و دست ها و لباس رجوع، کارکنان و رانندگان تاکسی در بدو ورود به سازمان توسط واحد انتظامات ضدعفونی می شود.

وی در خاتمه افزود: امیدواریم با عمل به توصیه های ایمنی و بهداشتی بتوانیم زمینه ریشه کن کردن این بیماری و سلامت جامعه را فراهم آورده و از شرایط دشوار کنونی عبور نماییم.

پایان پیام

لینک اصل خبر در سایت شهرداری قزوین

  منبع خبر

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین یک شهرداری در شهر قزوین می باشد

   نظرات