درخواست موکد رئیس شورای اسلامی شهر از پیمانکاران شاهرودی برای مشارکت در پروژه های شهری

درخواست موکد رئیس شورای اسلامی شهر از پیمانکاران شاهرودی برای مشارکت در پروژه های شهری

درخواست موکد رئیس شورای اسلامی شهر از پیمانکاران شاهرودی برای مشارکت در پروژه های شهری
سید مصطفی طباطبایی از پیمانکاران شاهرودی خواست تا در برنامه های عمرانی و زیباسازی مجموعه مدیریت شهری شاهرود شرکت فعال داشته باشند.
رئیس شورای اسلامی شهر شاهرود افزود: واقعا از همه پیمانکاران شاهرودی استدعا داریم تا در طرح های زیباسازی و عمرانی مجموعه مدیریت شهری شرکت فعال داشته باشند و در مناقصه های مربوط به پروژه ها شرکت کنند.
وی اظهار کرد: هدف ما و اولویت ما جذب پیمانکاران بومی است چرا که آنان را آشنا به فرهنگ و بافت شاهرود می دانیم و معتقدیم چون آنها این شهر را از خود می دانند حتما دلسوزانه تر و زیربنایی تر به پروژه ها نگاه می کنند و بنابراین می توان گفت کیفیت پروژه ها قطعا بهتر خواهد شد.
طباطبایی با بیان اینکه هم اکنون بالغ بر میلیاردها ریال پروژه شهرسازی و زیباسازی در دستور کار مجموعه مدیریت شهری است، افزود: چرا باید مشارکت شرکتهای پیمانکاری شاهرود آنقدر کم باشد که در خیلی از پروژه ها شاهد حضور افراد غریبه و ناآشنا با فرهنگ این شهر در اجرای پروژه ها باشیم؟
وی اذعان داشت: هم اکنون پروژه تقاطع غیرهمسطح (روگذر) در بلوار12فروردین به مناقصه گذاشته شده و درخواست مشارکت شرکتهای رتبه 1 و 2 راه وترابری را دارد و پروژه های باغراه، پل سلامتی، پیاده راه و دهها پروژه دیگر تا چند روز آینده به مناقصه گذاشته خواهد شد که انتظار داریم با وجود پیمانکاران قوی و قدرتمند شاهرودی انشالله شاهد مشارکت آنها در این مناقصه ها باشیم.
رئیس شورای اسلامی شهر شاهرود با تاکید بر اینکه هم اکنون در حوزه فضای سبز دو شرکت غیربومی و در حوزه خدمات شهری هم به همین ترتیب شرکتهای غیربومی مشغول به فعالیت هستند گفت: چرا نباید درآمد حاصل از این خدمات به جیب مردم شهر خودمان برود؟
طباطبایی بار دیگر از پیمانکاران شاهرودی خواست با شرکت در مناقصه های مدیریت شهری شاهرود ضمن انتفاع از این پروژها با باقی گذاشتن آثاری از خود، دانش قدرتمند جوانان شاهرودی را به رخ دیگران بکشند و افزود: مطمئنم پتانسیل های خوبی در شهرستان شاهرود به لحاظ توان علمی و مالی است که در صورت اجرای پروژه ها حتما موجب تعجب دیگران خواهد شد.
لینک اصل خبر در سایت شهرداری شاهرود

    منبع خبر

    شهرداری شاهرود

    شهرداری شاهرود یک شهرداری در شهر شاهرود می باشد

      نظرات