بازدید نماینده مردم شریف اردبیل، نیر ، نمین و سرعین در مجلس شورای...

ظهر امروز شنبه چهارم مردادماه سید کاظم موسوی، نماینده مردم شریف اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی، فرماندار نمین و مدیر عامل شرکت آب منطقه ای اردبیل از آبرسانی نمین وعنبران بازدید کردند.

سید کاظم موسوی، نماینده مردم شریف اردبیل، نیر، نمین و سرعین در  مجلس شورای اسلامی در این بازدید ضمن ابراز رضایت از عملکرد شرکت آب منطقه ای اردبیل در اجرای این پروژه، همکاری خود را در تامین اعتبار آبرسانی به نمین و عنبران برای تسریع عملیات اجرایی اعلام کرد.

مهندس عباس جنگی مرنی، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل نیز در این بازدید گفت: با تلاش و پیگیری شرکت آب منطقه ای اردبیل در شش ماه گذشته ۱۲۰ میلیارد ریال از محل طرح آبرسانی به شهرهای با تنش آبی و ارتقاء کیفیت آب شرب اعتبار و تخصیص یافته است و تامین اعتبار کامل پروژه  از هر منبع ممکن دیگری پیگیری لازم خواهد شد.

نماینده مجری طرح آبرسانی نمین و عنبران در خصوص طرح آبرسانی نمین و عنبران گفت: طرح آبرسانی نمین و عنبران با هدف تامین آب شرب مطمئن و پایدار شهرستان نمین و ۵ روستا‌ی مجتمع وحدت با نیاز آبی ۱۶۷ لیتر در ثانیه تا افق ۱۴۲۵ به طول ۲۱کیلومتردر حال اجراست.

مهندس حسن کروبیان افزود: فاز اول این طرح به طول ۱۰ کیلومتر اجرا شده و در مدار بهره برداری می باشد و از  ۱۱ کیلومتر باقیمانده ۵ کیلومتر آن اجرا شده و ۶/۵ کیلومترخط انتقال در حال اجرا می باشد.

وی با اشاره به آخرین وضعیت پروژه تصریح کرد:  پیشرفت فیزیکی کل طرح ۵۷ درصد بوده و برای اتمام طرح ۶۰۰ میلیارد ریال نیاز است .

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات