"علیرضا مجیدی" به عنوان سرپرست جانشین فرماندهی بسیج...

به منظور اعتلای هرچه بیشتر اهداف متعالی بسیج، سرپرست جانشین فرماندهی بسیج شرکت آب منطقه ای تهران معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت  آب منطقه ای تهران، "علیرضا خانی زاد"  فرمانده حوزه مقاومت بسیج شرکت آب منطقه ای تهران در این نشست که با حضور جمعی از اعضا بسیج  و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد، اظهار کرد: به منظور ایجاد افق ذهنی جدید در بسیج نیازمند تغییراتی در این حوزه بودیم؛ چرا که عرصه پرافتخار بسیج برای به روز بودن با شرایط جامعه همواره نیازمند این گونه  تغییرات  در راستای  پویایی می باشد.

وی با بیان اینکه این افراد در کنار وظایفی که به آن ها محول شده است، با عشق و انگیزه فعالیت های بسیج را  نیز عهده دار می شوند، تصریح کرد: بسیج پدیده ای همیشگی و مربوط به تمامی زمان ها بوده و همیشه در جهت حفظ نظام و منافع مردم بدون کوچکترین خستگی در کنار مردم خواهد بود.

خانی زاد با تاکید بر اینکه بسیجیان در عرصه‌های مختلف نقش به سزایی دارند، گفت: این مجموعه مملوّ از نیرو‌های پاک و باتقواست و هر جا فراخوانی صورت گرفته، در خط اول حاضر شده اند نیرو‌های بسیجی می‌توانند بازوی توانمندی برای هر مجموعه باشند، زیرا همانند کوه استوار و مردان روز‌های سخت هستند، دل‌های بسیجیان به خدا نزدیکتر است و همین دل‌ها باعث می‌شود در سخت‌ترین عملیات‌ها نیز با قدرت حضور یافته و همیشه آماده جان فشانی و دفاع از دستاورد‌های انقلاب اسلامی باشند.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج شرکت در پایان ضمن تشکر از خدمات " مجید روشنی" جانشین پیشین فرماندهی بسیج شرکت عنوان کرد: وی در کنارمسوولیت کاری خود همواره در کنار بسیج و بسیجیان شرکت در دوران تصدی فعالیت مستمر و پویا داشته که کمال قدردانی و آرزوی موفقیت برای وی دارم و امید است با حضور "علیرضا مجیدی" به عنوان سرپرست جانشین فرمانده بسیج شرکت آب منطقه ای تهران اقدامات این حوزه بیش از پیش پررنگ تر و اثرگذارتر شود.

در ادامه این جلسه "مجید روشنی" جانشین پیشین فرماندهی بسیج شرکت نیز بیان کرد: انجام تغییرات در یک مجموعه همواره رشد و توسعه را به دنبال داشته است و امیدوارم با حضور "علیرضا مجیدی" دفتر بسیج شرکت آب منطقه ای تهران تلاش خود را همچون گذشته در جهت رفع  مشکلات همکاران ادامه دهد.

"علیرضا مجیدی" نیز ضمن تشکر و قدردانی از حسن انتخاب و اعتماد فرمانده حوزه مقاومت بسیج شرکت در خصوص معرفی خود به عنوان سرپرست جانشین فرمانده بسیج شرکت آب منطقه ای تهران یادآور شد: مسوولیت سنگینی به عهده اینجانب گذاشته است و امید دارم با کمک و همفکری سایر اعضا سنگر بسیج فعال تر از دوره های قبل با دلسوزی بی شائبه  حفظ شود.

در ادامه "مریم مرادی" مشاور دفتر بسیج شرکت نیز ضمن تبریک به علیرضا مجیدی و آرزوی توفیق برای وی با بیان اینکه به دلیل  استمرار شیوع ویروس کرونا برگزاری جلسه عفاف و حجاب در هفته ی موسوم به این نام به زمان دیگری موکول شد، افزود: با توجه به اهمیت این موضوع در فضای مجازی کلیپ های سخنرانی  در خصوص حجاب و عفاف و همچنین عکس هایی در این زمینه  برای همکاران منتشر گردید تا همکاران با مبحث عفاف و حجاب آشنا و از این سخنان بهره لازم را ببرند. همچنین بن  خرید چادر نیز در اختیار بانوان علاقه مند شرکت قرار گرفت.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای تهران

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای تهران

    شركت آب منطقه‌ای تهران یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات