کار شهرداری تعطیلی بردار نیست/همه مدیران پای کار باشند

کار شهرداری تعطیلی بردار نیست/همه مدیران پای کار باشند

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ساری، عباس رجبی شهردار مرکز استان عصر امروز، سه‌شنبه، در جلسه شورای معاونان شهرداری که با حضور برخی از روسای سازمان‌های تابعه در دفتر شهردار ساری برگزار شد با تاکید بر ضرورت جدیت مدیران در پیشبرد امور اظهار کرد: امروز که اوضاع اقتصادی کشور در شرایط خاص قرار دارد، وظیفه مدیران، خدمت صادقانه و همان امیدآفرینی است که مدنظر مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) است. همه باید محکم و با جدیت پای کار باشند.

شهردار مرکز استان به استفاده از همه ظرفیت‌های سازمانی برای خدمت به مردم تاکید کرد و گفت: با همه ظرفیت وسط میدان باشید و کار، تلاش و خدمت صادقانه به مردم را مورد توجه قرار دهید.

رجبی، سستی و رخوت مدیران را آفت تلاش نیروهای زیرمجموعه دانست و گفت: رخوت و سستی در هر مدیری که رخنه کند، نتیجه اش بی‌انگیزه شدن کارکنان در آن مجموعه و سازمان خواهد بود. مدیرانی که دچار بی‌انگیزگی در کار شوند کنار گذاشته می‌شوند. هر یک از مدیران زیرمجموعه شما نیز که توانمندی لازم را ندارند، جابجا کنید.

رجبی با تاکید بر رعایت کامل قانون در کارها و اقدامات اظهار کرد: رعایت جزء به جزء قانون را در همه کارها و قراردادها مدنظر قرار دهید و تحت هیچ شرایطی از چارچوب قانون خارج نشوید.

شهردار ساری برگزاری جلسات هفتگی معاونان، شهرداران مناطق و روسای سازمان های تابعه با مدیران تحت امر خود را ضروری دانست و گفت: جلسات هفتگی کاری با مدیران زیرمجموعه خود را منظم برگزار کنید و گزارش نتایج این جلسات را هر هفته به بنده ارائه دهید.

وی، کار در حوزه‌های فنی را بدون تعطیلی عنوان کرد و بیان داشت: به همکارانم در معاونت فنی، سازمان عمران و دیگر حوزه‌های فنی می‌گویم که کار در حوزه‌های فنی و عمرانی تعطیلی بردار نیست؛ هیچ بهانه‌ای برای تعطیل شدن این فعالیت‌ها مورد قبول نیست. مشکلات را حل کنید و کارها را به سرانجام برسانید؛ با اتحاد و همدلی میان همه مدیران و کارکنان، مشکلات مرتفع خواهد شد. همه باید پای کار باشند.

رجبی با قدردانی از زحمات شهرداران مناطق سه گانه گفت: از زحمات شهرداران مناطق سه‌گانه به طور ویژه تشکر می‌کنم. البته وظیفه همه مدیران شهرداری، کار و تلاش برای بهبود اوضاع مردم و مشکلات شهری است؛ صرفه‌جویی در هزینه‌ها را به طور جدی در دستور کار قرار دهید و تمام همت خود را مصروف حل مشکلات حوزه شهری کنید.

در پایان، شهردار ساری بر اجرای طرح یکپارچه سازی تاکید و تصریح کرد: طرح یکپارچه سازی را هرچه سریعتر اجرایی کنید تا از بروز برخی اشتباهات و مشکلات جلوگیری شود. همچنین، طرح جامع مطالعات ترافیکی را در اسرع وقت نهایی کرده به بنده ارائه دهید.

در ادامه این جلسه، حاضران به ارائه گزارش و بحث و تبادل نظر در موضوعات مطروحه پرداختند.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ساری

  منبع خبر

  شهرداری ساری

  شهرداری ساری

  شهرداری ساری یک شهرداری در شهر ساری می باشد

   نظرات