بانوان مبلغ نقش موثری در تعالی و توسعه جامعه زنان دارند

بانوان مبلغ نقش موثری در تعالی و توسعه جامعه زنان دارند

عفت پدرام‌فر در جلسه کارگروه تخصصی حجاب و عفاف بسیج خواهران که در سالن جلسات شهرداری کاشان و با حضور نخبگان و مبلغین از جامعه بسیج خواهران تشکیل شد، اظهار داشت: بانوان بسیجی در حال حاضر نقش برجسته‌ای در تمام عرصه‌های مختلف فرهنگی، سیاسی و اجتماعی دارند.

وی در این نشست که با حضور شهردار، مدیر عامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری، مدیر پایگاه بسیج شهدای پانزده خرداد، مسئول امور بانوان شهرداری برگزار شد، بیان کرد: به عنوان تنها بانوی عضو شورای اسلامی شهر تصمیم داشتم  تا برای رفع دغدغه‌های این عزیزان بتوانم فضایی مختص این قشر از جامعه در اختیارشان قرار گیرد ولی متاسفانه این امر میسر نشد و احداث فرهنگ‌سرای بانو  در سال گذشته تا حدودی خلع داشتن مجموعه ای ویژه بانوان را تکمیل کرد و در حال حاضر فعالیت‌های خوبی برای بانوان در این مرکز فرهنگی انجام می شود .

عضو شورای اسلامی شهر کاشان تصریح کرد: ما باید به دنبال جذب حداکثری در جامعه جوان باشیم کاشان متفاوت از کلان شهر‌های دیگر است و از بدو تاریخ به دارالمومنین و مهد بانوان نجیب، عفیف و مومن شهرت دارد که باید از پتانسیل‌شان در این فضا استفاده شود.

پدرام فر گفت: باید این موضوع را باور کنیم که در تربیت  و ارتقا جامعه فرهنگی،  زنان به عنوان مادران این جامعه می‌توانند نقش بسزایی داشته باشند.


لینک اصل خبر در سایت شهرداری کاشان

  منبع خبر

  شهرداری کاشان

  شهرداری کاشان

  شهرداری کاشان یک شهرداری در شهر کاشان می باشد

   نظرات