تاکید بر ضرورت حفاظت و صیانت کمی و کیفی از منابع آب شهرستان

در بازدید روسای گروه آب های زیر زمینی و گروه محیط زیست و کیفیت منابع آب شرکت آب منطقه ای اردبیل به همراه رئیس اداره منابع آب و کارشناس آب های زیر زمینی اداره منابع آب شهرستان گرمی از منابع آبی روستای دمیرچی دره سی و تعیین حریم کمی و کیفی منابع آب سطحی و زیر زمینی بر ضرورت حفاظت و صیانت کمی و کیفی از منابع آب شهرستان تاکید شد.

رئیس گروه محیط زیست و کیفیت منابع آب شرکت آب منطقه ای اردبیل در این بازدید گفت: با توجه به محدودیت منابع آبی از یک سوء و تهدید این منابع با آلاینده های مختلف از سوی دیگر ضرورت هماهنگی و تدوین و اجرای برنامه های مشترک و به هم پیوسته کمی و کیفی بیش از پیش از اهمیت برخوردار است .

مهندس مهران خجسته افزود: این برنامه ها می بایست در سه بخش شناسایی و پایش کیفیت منابع آب، پیشگیری و کنترل آلودگی منابع آب و نهایتا حفاظت و بهبود و احیاء منابع آبی برنامه ریری و عملیاتی شود .

در ادامه مهندس ابراهیم رسولی، رئیس گروه آب های زیر زمینی شرکت نیز گفت: حفاظت منابع آب در بر دارنده هر دو جنبه کمی و کیفی است و قطعا اقدامات یک جانبه در شرایط زمانی حاضر پاسخگوی نیازهای مدیریت منابع آب نخواهد بود.

مهندس رضا بدرزاده، رئیس اداره منابع آب شهرستان گرمی نیز آمادگی مجموعه اداره منابع آب شهرستان را جهت اجرای برنامه های ابلاغی در حفاظت منابع آب را اعلام کرد .

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات