حادثه انفجار در خیابان معلولین رشت دو مصدوم بر جای گذاشت/آتش نشانی رشت

حادثه انفجار در خیابان معلولین رشت دو مصدوم بر جای گذاشت/آتش نشانی رشت


125 رشت _ به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت- رخداد حادثه انفجار در خیابان معلولین رشت به ساعت 17 و 25 دقیقه روز گذشته 8 مرداد 99 به آتش نشانان اطلاع داده شد .

شهرام مومنی " سرپرست سازمان آتش نشانی رشت از اعزام 21 آتش نشان به همراه 8 دستگاه خودروی اطفائی به محل حادثه خبر داد و گفت: حادثه انفجار در یک باب منزل مسکونی به علت ایزوگام و انفجار ناگهانی سیلندر 11 کیلویی موجبات مصدومیت و سوختگی شدید زن و شوهر جوان شد که هم اینک در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان ولایت رشت تحت درمان هستند .

وی با بیان اینکه در این حادثه مالک مرد 45 ساله در حال ایزوگام منزل مسکونی بوده ادامه داد: این حادثه که همراه با آتش سوزی نیز بوده تخریب بخش هایی از خانه را نیز موجب شد که سریعاً تیم اطفایی نسبت به مهار آتش سوزی و ایمن سازی محل حادثه اقدام کردند .

وی در پایان از تجمع بیش از حد شهروندان در محل حادثه خبر داد و گفت: متاسفانه عدم توجه به خطر آن هم انفجار و تخریب توسط برخی شهروندان همچنان یکی از پرتکرار ترین دغدغه ها بوده که به شهروندان توصیه می شود درزمان بروزحوادث از تجمع در محل حوادث به شدت خودداری کنند.


لینک اصل خبر در سایت شهرداری رشت

    منبع خبر

    شهرداری رشت

    شهرداری رشت یک شهرداری در شهر رشت می باشد

      نظرات