تأیید کلیات پروژه چارسو توسط میراث فرهنگی در 20 مردادماه سال 98

تأیید کلیات پروژه چارسو توسط میراث فرهنگی در 20 مردادماه سال 98

حمیدرضا بخشنده‌فر در گفت و گویی با رد برخی ادعاهای مطرح شده مبنی بر صدور مجوز اولیه پروژه چارسو در تاریخ 23 مهرماه 98 گفت: اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان در نامه شماره 982/123/5534 به تاریخ 1398/5/20کلیات طرح را مورد تأیید قرار داده است.

وی برگزاری مراسم کلنگ‌زنی پروژه با حضور مسئولان و مدیران عالی شهرستان و همچنین نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در خانه ملت و قوه قانون‌گذار کشور بعد از کسب این تأییدیه رسمی را متناسب با شیوه متعارف و موازین قانونی عنوان کرد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کاشان، ذکر تاریخ 23 مهرماه سال 98 در این زمینه را حاصل برداشت اشتباه یا اطلاعات نادرست دانست و بیان کرد: تاریخ مورد اشاره مربوط به تأیید نهایی نقشه‌های معماری سرای تجاری-فرهنگی چارسو بعد از تغییرات به عمل آمده مطابق مصوبه کمیته فنی میراث فرهنگی استان است و ارتباطی با مجوز کلی پروژه ندارد.

بخشنده‌فر، در پایان از همه علاقه‌مندان به حوزه میراث فرهنگی در هر جایگاهی خواست تا پیش از طرح هر ادعا یا تصوری، نسبت به کسب اطلاعات کامل و دقیق اقدام کنند تا علاوه بر جلوگیری از خسران مادی و معنوی شهر، خادمان و مسئولان متعهد مورد تهمت و انتسابات خلاف واقع قرار نگیرند.

کاشان انلاین
لینک اصل خبر در سایت شهرداری کاشان

  منبع خبر

  شهرداری کاشان

  شهرداری کاشان

  شهرداری کاشان یک شهرداری در شهر کاشان می باشد

   نظرات