خیابان شیشه‌چی قزوین آرام‌سازی می‌شود

خیابان شیشه‌چی قزوین آرام‌سازی می‌شود

به گزارش روابط عمومی معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قزوین، نشست کمیته فنی شورای ترافیک استان به ریاست معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قزوین در سالن جلسات این معاونت برگزار شد.

در این جلسه مقرر شد، به‌منظور مدیریت ترافیک خیابان شیشه‌چی ضمن افزایش علائم ایمنی و انجام آرام‌سازی، حضور پلیس راهور و اعمال قانون در آن افزایش یابد.

همچنین اعضای حاضر به بررسی تعدادی از موضوعات ترافیکی سطح شهر از جمله ارزیابی ترافیکی گزینه‌های اصلاح میدان کاسپین(سبزه میدان مینودر) شهر قزوین پرداختند.

تغییر مسیر کوچه جانباز واقع در حد فاصل خیابان فردوسی و نادری‌ با توجه به مشکلات ترافیکی آن برای شهروندان از جمله ساکنان، از دیگر مصوبات این کمیته بود.

بررسی ایجاد دوربرگردان در محدوده بلوار آیت‌اله ابوترابی و همچنین ایجاد دسترسی برای کوچه یزدی واقع در مجاورت میدان سیدحسن نصراله از دیگر موضوعات مطروحه در این نشست بود که مقرر شد ضمن تعیین ضلع جنوب میدان به عنوان معبر جایگزین برای کوچه یزدی، درباره هر دو موضوع مطروحه، پس از بازدید تصمیم‌گیری شود.

در این جلسه شیما زرآبادی‌پور سرپرست معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قزوین، سعید جهانگیری مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل و ترافیک، اسداله دالوند رییس پلیس راهور شهرستان قروین، چگینی معاون فرماندار و تعدادی دیگر از مسئولان و کارشناسان حضور داشتند.

پایان پیام

عکس: ایرنا - امین رحمانی

لینک اصل خبر در سایت شهرداری قزوین

  منبع خبر

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین یک شهرداری در شهر قزوین می باشد

   نظرات