پرویزی مشاور فنی خبرداد: عملیات اجرایی خط فوق توزیع بهمئی به پایان رسید

پرویزی مشاور فنی خبرداد: عملیات اجرایی خط فوق توزیع بهمئی به پایان رسید

» مشاور فنی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از به پایان رسیدن عملیات اجرایی خط فوق توزیع 132 کیلوولت شهرستان بهمئی خبرداد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد " خسرو پرویزی " با تائید این مطلب گفت: عملیات اجرایی خط فوق توزیع 132 کیلوولت شهرستان بهمئی به طول 90 کیلومتر مدار و با اعتباری بیش از 161 میلیارد تومان به پایان رسیده است.

وی احداث این خط را باهدف پایداری شبکه ، بهبود وضعیت ولتاژ و کاهش خاموشی ها در شهرستان بهمئی عنوان و اظهارداشت: این خط هم اکنون تحت ولتاژ بوده و تست های فنی لازم نیز جهت بهره برداری نهایی در حال انجام است.

مشاور فنی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد با تشریح وضعیت کنونی میزان مصرف برق در شهرستان های بهمئی این استان و شهرستان بهبهان و همجوار در استان خوزستان، خاطرنشان کرد: جهت بهره برداری کامل این خط نیاز به خاموشی بر روی خط اصلی از ایستگاه شاهد بهبهان بوده که در حال حاضر این امکان برای اتصال خط بهمئی به شبکه سراسری وجود ندارد.

مشاور فنی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: با کاهش شدت گرمای موجود و اتمام پیک بار، در مهرماه امسال، عملیات اجرایی احداث فاز اول پُست فوق توزیع شهرستان بهمئی نیز شروع شود.

پرویزی با تشریح طرح دائم پُست فوق توزیع برق شهرستان بهمئی، ادامه داد: طرح دائم احداث پُست فوق توزیع این شهرستان 2 دستگاه ترانس 50 مگاولت آمپر بوده که فاز اول آن با احداث یک دستگاه ترانس 50 مگاولت آمپر با چندین فیدر خروجی بصورت " اَوت دُور " تا پایان امسال به بهره برداری می رسد.

وی گفت: در حال حاضر، مراحل انتخاب پیمانکار واجد شرایط انجام شده و عملیات اجرایی این پُست از مهرماه جاری بصورت “ EPC “ یا ( مهندسی، تامین تجهیزات و اجرا) شروع و تا پایان امسال فاز اول آن به بهره برداری خواهد رسید.

مشاور فنی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد، تعداد مشترکین برق در شهرستان بهمئی را بیش از 13 هزار اشتراک برشمرد و ادامه داد: دمای هوا در این شهرستان در فصل گرما به بیش از 60 درجه هم می رسد که احداث پُست فوق توزیع در این منطقه یک ضرورت است.
لینک اصل خبر در سایت شرکت توزیع نیروی برق استان کهکیلویه و بویراحمد

  منبع خبر

  شرکت توزیع نیروی برق استان کهکیلویه و بویراحمد

  شرکت توزیع نیروی برق استان کهکیلویه و بویراحمد

  شرکت توزیع نیروی برق استان کهکیلویه و بویراحمد یک شرکت در شهر یاسوج می باشد

   نظرات