فضای شهر ارومیه به مناسبت عید سعید غدیر خم آذین بندی شد/ نصب بیش از 67 مورد المان های ویژه غدیر خم

فضای شهر ارومیه به مناسبت عید سعید غدیر خم آذین بندی شد/ نصب بیش از 67 مورد المان های ویژه غدیر خم

رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری ارومیه گفت:  به مناسبت فرارسیدن عید سعید غدیرخم، معابر شهر با نصب بنرهای تبریک عید، پرچم های مزین به نام مولای متقیان حضرت علی (ع) ، نصب ریسه های های الوان و ریسه برقی چراغانی  فضاسازی و آذین بندی شده است.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه، علی شایگان با اشاره به تبلیغات محیطی، عنوان کرد:  به مناسبت عید سعید غدیر، سازهای سطح شهر با احادیث و روایات ائمه اطهار(ع) و تبریک روز عید غدیر فضا سازی شده است.
وی با بیان اینکه این آذین بندی به نحوی صورت گرفته است که چهره شهر به بهترین شکل زیبا شود، عنوان کرد:  بر این اساس به منظور زیبا سازی شهری و آراستگی میادین  و معابر ، تمامی این معابر با ریسه های رنگی و همچنین پرچم های مزین به نام مولای متقیان حضرت علی(ع) آذین بندی  شده است .
رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری ارومیه با اشاره به نصب المان های مناسبتی به مناسبت فرا رسیدن عید غدیر خم، عنوان کرد:  67 المان ویژه غدیر در معابر و میادین سطح  شهر ارومیه نصب شده است .
وی گفت:  علاوه بر اکران طرح های فرهنگی، المان های مناسبتی غدیر، تیزرهای تبریک روز عید عید خم از تلویزیون های بزرگ شهری پخش می شود.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ارومیه

  منبع خبر

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه یک شهرداری در شهر ارومیه می باشد

   نظرات