تقدیر از بانوان شهرداری رشت به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت

تقدیر از بانوان شهرداری رشت به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت از برگزاری جشنواره مردمی بهار ولایت در رشت خبر داد و گفت: برنامه مشارکتی با همکاری موکب نورالزهرا و هیئت رزمندگان با رعایت کامل پروتکل بهداشتی به‌مناسبت دهه لایت در رشت برگزار می‌شود .

برگزاری نگارخانه‌ها و گذرهای هنری در معابر شهری با رعایت ملاحظات بهداشتی پیشگیری از شیوع کرونا و نمایشگاه‌های دائمی و ساخت سازه، از برنامه‌های مهم در جشنواره مردمی بهار ولایت بوده که این برنامه توسط هنرمندان شهر رشت اجرا می‌گردد.

حمیدرضا محمدی با بیان این نکته که گرامیداشت دهه ولایت وعید بزرگ شیعیان جهان ، سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت به مناسبت بزرگداشت دهه ولایت برنامه‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی را در دستور کار خود قرار داده است .

وی با اشاره به برنامه‌های این سازمان در دهه ولایت، گفت: برگزاری مسابقه کتاب‌خوانی با موضوع خطبه غدیر، نهج‌البلاغه و زندگی‌نامه و معارف علوی بین کارکنان شهرداری و برگزاری مسابقات پدران و مادران قصه‌گو با موضوع نقل واقعه غدیر خم برای فرزندان کارکنان شهرداری از طریق همکاری با امور مساجد از برنامه‌های سازمان در دهه ولایت است .

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت از برگزاری جشنواره مردمی بهار ولایت در رشت خبر داد و افزود: برگزاری نگارخانه‌ها و گذرهای هنری در معابر شهری با رعایت ملاحظات بهداشتی پیشگیری از شیوع کرونا و نمایشگاه‌های دائمی و ساخت سازه، از برنامه‌های مهم در جشنواره مردمی بهار ولایت بوده که این برنامه توسط هنرمندان شهر رشت اجرا می‌گردد .

محمدی با بیان اینکه نصب پرچم، تزیین سر درب منازل و ورودی ادارات و محل‌های کسب کار نوعی فعالیت فرهنگی بصری در سطح شهر است، گفت: برپایی ایستگاه سلامت و هماهنگی جهت ارائه خدمات درمانی رایگان یا تخفیفات مناسب در بیمارستان‌ها درمانگاه‌ها و ویزیت بیماران با مشارکت مؤسسه مردم‌نهاد شمیم بوی حسین (ع) از دیگر برنامه‌های سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت در دهه ولایت و جشنواره مردمی عمار خواهد بود .

وی از برگزاری مسابقات هنری در قالب نقاشی، داستان، شعر و هنرهای تجسمی با محوریت واقعه غدیر به‌صورت مجازی خبر داد و افزود: برگزاری جشن و راه‌اندازی کاروان شادی و نمایش خیابانی در اماکن عمومی و مجتمع‌های مسکونی با ملاحظات بهداشتی پیشگیری از شیوع ویروس کرونا از برنامه‌هایی است که در دهه ولایت در سطح شهر رشت انجام می‌شود .

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت، با بیان اینکه جشن شب عید غدیر در پیاده راه رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت، با بیان اینکه جشن شب عید غدیر در پیاده راه فرهنگی رشت با مشارکت هیئت رزمندگان با رعایت کامل پروتکل بهداشتی برگزار می‌شود، گفت: اجرای برنامه‌های شاد و متنوع فرهنگی، سرود، مسابقه و پرده‌خوانی غدیر از برنامه‌های جشن شب عید غدیر در پیاده راه فرهنگی شهر رشت است .

محمدی از پخت و توزیع نان رایگان ایستگاه فرهنگی و ایستگاه بهداشتی مراسم محیطی در جشن عید غدیر خبر داد و بیان کرد: برنامه مشارکتی با موکب نورالزهرا در مناطق چهارگانه مسکن مهر، جهاد، انتظام و پیاده راه فرهنگی شهرداری رشت در دهه ولایت از برنامه‌های مهم و ویژه سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت است.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری رشت

    منبع خبر

    شهرداری رشت

    شهرداری رشت یک شهرداری در شهر رشت می باشد

      نظرات