لزوم همکاری های مشترک  شرکت های دانش بنیان با اداره کل حفاظت محیط زیست استان همدان

لزوم همکاری های مشترک شرکت های دانش بنیان با اداره کل حفاظت محیط زیست استان همدان


به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان همدان، جعفری نژاد دراین دیدار ضمن تبریک عید غدیر ،  به بررسی همکاری های مشترک بین محیط زیست استان  و پارک علم و فناوری پرداخت و افزود: ظرفیت‌ شرکت های‌ دانش‌بنیان در مسیر توسعه پایدار بسیار موثر است و اداره کل حفاظت محیط زیست استان برای همکاری تنگاتنگ با این شرکت‌ها آمادگی دارد.
وی با اشاره به اینکه استان ما دارای بنیه علمی و نیروی انسانی قوی و کارآمدی است و توجه و حمایت شرکت‌های دانش‌بنیان می‌تواند تحولی بزرگ در این استان ایجاد کند تاکید کرد: قطعا در آینده از ظرفیت های موجود دانش بنیان ها برای کمک به حفظ محیط زیست استفاده خواهد شد.
وی  بیان کرد: شرکت‌های دانش ‌بنیان در سنگر مبارزه با تحریم‌ها قرار دارد و  به‌کارگیری دانش نخبگان و حمایت از اقتصاد دانش‌بنیان منجر به توسعه و پیشرفت کشور و افزایش توان ایستادگی در برابر فشارهای خارجی خواهد شد.

مدیر کل حفاظت محیط زیست استان  با اشاره به اینکه در بودجه سال ۹۹ مقرر شد که ۳۵ درصد از عوارض وصول شده از محل یک درصد از قیمت فروش صنایع آلاینده به حساب صندوق ملی محیط زیست واریز شود، گفت: اولویت این صندوق حمایت از طرح های نوآورانه محیط زیستی و طرح هایی که توجیه محیط زیستی دارند، است و این صندوق از طرح هایی که در زمان کوتاه می توانند مشکلات زیست محیطی را برطرف کنند استقبال می کند.
در این جلسه تعدادی از مسئولین شرکت های دانش بنیان نیز به بیان نقطه نظرات و مشکلات خود پرداخته وبر برگزاری منظم این جلسات تاکید نمودند. لینک اصل خبر در سایت سازمان حفاظت محیط زیست

    منبع خبر

    سازمان حفاظت محیط زیست

    سازمان حفاظت محیط زیست یک سازمان دولتی در شهر تهران می باشد

      نظرات