پیام تبریک رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل به...

مهندس عباس جنگی مرنی، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل با انتشار پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید محمود صارمی، فرارسیدن 17 مرداد ماه روز خبرنگار را به اصحاب قلم و رسانه استان تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است :

با نام و یاد خداوند مهربان

هفدهم مردادماه، روز نکوداشت سالروز شهادت شهید محمود صارمی و همه شهدای خبرنگار و اصحاب رسانه است، که با ایثار جان به شرافت این حرفه مقدس، اعتباری فزون‌تر بخشیده و به سوگندشان به قلم و قداست آن تا انتها وفادار ماندند و به همه ثابت کردند که خبرنگاران، پاسداران و امانتداران راستین اخبار و اطلاعات هستند و در این راه دست از تلاش بر نمی دارند .

روز خبرنگار فرصتی ارزشمند است، برای پاسداشت مقام شامخ تمامی دیده بانان راستین و با اخلاق عرضه خبر  استان ادبیل. بی شک نقش و تاثیر رسانه بر جامعه و فرهنگ و تلاش دلسوزانه خبرنگاران اصحاب رسانه، برای آگاهی بخشی عمومی موجبات تعالی جامعه خواهد بود، چرا که خبرنگاران و رسانه های خبری ابزار ارتباط مردم و مسئولان هستند و تعامل با رسانه ها می تواند زمینه رفع بسیاری از مشکلات را فراهم کرده و همچنین بستر ساز پیشبرد توسعه استان باشد .

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای اصحاب رسانه به ویژه شهید محمود صارمی و تبریک این روز به همه خبرنگاران، عکاسان، اصحاب رسانه و خانواده بزرگ مطبوعات و فعالان عرصه اطلاع رسانی در استان اردبیل، از توجه و اهتمام ویژه اصحاب رسانه در انعکاس اخبار، اطلاع‌رسانی فعالیت‌ها و خدمات بخش آب استان ‌تشکر و قدردانی نموده، از درگاه خداوند متعال برای همگان  سلامتی و توفیق روز افزون مسئلت می نمایم .

عباس جنگی مرنی

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات