رسانه ها مطالبه گری مثبت ایجاد کنند/ بخشی از پازل پیشرفت استان...

سرپرست شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: رسانه ها باید به صورت جامع به موضوعات بپردازند و خوب وارد شوند چرا که بخشی از پازل پیشرفت کشور و استان مربوط به رسانه ها است.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای گلستان، مهندس سید محسن حسینی در بازدید از پایگاه خبری – تحلیلی گلستان ما ضمن تبریک هفته خبرنگار به تحریریه این پایگاه خبری تحلیلی  گلستان ما، اظهار کرد: رسانه ها باید در توسعه استان، هدفمند عمل کنند ، چرا که رسانه ها رکنی برای پیشرفت استان هستند و اگر خود را پایش نکنند و هدف گذاری نداشته باشند عامل پیشرفت استان نخواهند بود.

وی افزود: جایگاه هر کدام از ما مشخص است، من به عنوان دستگاه اجرائی باید امکانات را هدفمند و همسو به سمت اینکه کاری را که به من محول شده است جلو ببرم و توقع ما از رسانه ها این است از یک طرف مطالبه گری که ایجاد می کنند بر اساس امکانات و شرایط باشد و از طرفی دستگاه ها هم احساس کنند افکار عمومی هم آن ها را پایش می کنند و باید به افکار عمومی پاسخگو باشند.

مهندس حسینی "گلستان ما" را رسانه ای وزین دانست و گفت: اگر درآمد سرانه استان ما نصف درآمد سرانه کشور است دلایلی دارد . یکی از آن ها این است دقیقا نمی دانیم کجا می خواهیم برویم.

سرپرست آب منطقه ای گلستان با بیان اینکه پیشرفت استان پیشرفت کشور است، خاطرنشان کرد: بنا نیست به هر نحوی جامعه را اداره کنیم انقلاب اسلامی شکل گرفته تا جامعه را بر اساس اسلام اداره کنیم و به غیر از آن اداره جامعه کار سختی نیست.

وی ادامه داد: رونق تولید ساختارشکنی ها را می طلبد، رسانه ها اگر ما را به چالش وادار کنند اگر حرفشان درست باشد ما باید خودمان را اصلاح کنیم .

جواد عموزاد مدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی گلستان ما نیز در این دیدار گفت: امسال تصمیم گرفتیم رویکردهای سایت را بیشتربه سمت مسائل اقتصادی و معیشتی سوق دهیم تا با انعکاس مشکلات مردم و مطالبه گری افکار عمومی مدیران نیزپاسخگویی را از وظایف مهم خود بدانند.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای گلستان

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای گلستان

    شركت آب منطقه‌ای گلستان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات