رونمایی از کلیپ قطعه سرود «سلام تبریز»

رونمایی از کلیپ قطعه سرود «سلام تبریز»

به گزارش شهریار، کلیپ «سلام تبریز» امروز در مراسم تجلیل از خبرنگاران با حضور شهردار تبریز و جمعی از خبرنگاران و نمایندگان تشکل‌های رسانه‌ای رونمایی شد.

سعید حاجی زاده مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز هدف از تهیه این کلیپ را نمایش زیبایی های تبریز اعلام کرد و گفت: این کلیپ به مناسبت روز تبریز تولید شده است و معتقدیم روز تبریز می‌تواند فرصتی دگرباره برای نمایش زیبایی‌ها و جاذبه‌های این کهن شهر باشد.

حاجی زاده افزود: قطعه سرود "سلام تبریز" با کسب مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در وصف تاریخ تمدن و زیبایی‌ها و مفاخر تبریز تهیه و تولید شده است.

حاجی زاده با اشاره به این که سرود این قطعه را گروه کر ایماژ تولید و کرده است، ادامه داد: برای تولید این قطعه سرود، تصویربرداری از اماکن زیبا و دیدنی شهر تبریز از جمله موزه قاجار، عمارت ساعت، ساختمان شهرداری مرکز، تفرجگاه عون بن علی و تفرجگاه ائل گلی انجام شده است.

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز تاکید کرد: بهره گیری از کارکردهای خلاقانه هنری و رسانه‌ای در نمایش دیدنی‌های شهر تبریز و بسط هر چه بیشتر زیبایی‌های آن می تواند ثمربخش باشد.

شعر قطعه سرود "سلام تبریز" از علی شاهد است و آهنگسازی آن را غلامرضا میرزازاده انجام داده است.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری تبریز

  منبع خبر

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز یک شهرداری در شهر تبریز می باشد

   نظرات