جلسه کارگروه اطلاع رسانی و آگاهی بخشی طرح احیاء و تعادل بخشی...

با حضور معاون حفاظت و بهره برداری و مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای اردبیل جلسه کارگروه اطلاع رسانی و آگاهی بخشی طرح احیاء و تعادل بخشی آبهای زیرزمینی برگزار شد.

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اردبیل در این جلسه با تاکید بر لزوم اطلاع رسانی از وضعیت منابع آب گفت: همکاری مستمر مردم در حفاظت و صیانت از منابع آب لازم و ضروری است.

مهندس نبی اله پاسبان عیسی لو افزود: با تکیه بر همراهی مردم می توان در رعایت الگوی کشت و مدیریت بهینه مصرف در بخش های مختلف کشاورزی و شرب دست یافت.

وی برگزاری جلسات مستمر و مفید با روحانیون، شوراهای اسلامی، دهیاران روستاها و بهره برداران بخش کشاورزی را یادآور شد و عنوان کرد: با ارائه راهکارهای مناسب به مردم علی الخصوص بهره برداران بخش کشاورزی می توان در صرفه جویی و مصرف بهینه آب گام های موثری برداشت.

مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای اردبیل نیز در این جلسه با اشاره به ابزارهای لازم جهت انتقال مفاهیم مورد نظر در خصوص مصرف بهینه آب به مردم تصریح کرد: رسانه ها ابزار مناسبی برای این موضوع می باشند که برنامه ریزی لازم در این خصوص بعمل آمده است.

رامین عاشوری اظهار داشت: تهیه، تدوین و تولید محتوا با موضوعات مختلف و ابزارهای گوناگون جهت انتقال به جامعه را از برنامه های آتی این دفتر عنوان کرد و افزود: برقراری ارتباط موثر و کارآمد با جامعه هدف در مصارف منابع آبی از اهداف اصلی روابط عمومی شرکت می باشد.

وی انعکاس فعالیت های 15 گانه طرح احیا و تعادل بخشی به مردم از راههای مختلف را یادآور شد و افزود: از طریق ارتباط مستقیم با مردم و تهیه فیلم های مستند از وضعیت منابع آب می توان برنامه ها و اقدامات لازم در این راستا را به اطلاع مردم رساند.

در پایان این جلسه نسبت به برگزاری ماهیانه این جلسه تاکید شد.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات