آغاز فعالیت ستاد مهر۹۹ از بیستم مرداد

آغاز فعالیت ستاد مهر۹۹ از بیستم مرداد

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین، جهانگیری گفت: هر ساله قبل از بازگشایی مدارس اقداماتی از قبیل خط کشی طولی و عرضی معابر، رنگ آمیزی سرعتکاه ها، شست و شوی پل های هوایی، تعنیر و نگهداری تابلوها و سایر ملزومات ترافیکی در قالب ستاد مهر انجام می شود.

وی افزود: هدف اصلی ستاد مهر افزایش ایمنی تردد دانش آموزان در ایام تحصیلی است، بنابراین سعی می شود اقدامات یادشده به بهترین شکل ممکن انجام شود.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین اظهار کرد: در این راستا در سال جاری با توجه به تغییر شرایط به دلیل شیوع بیماری کرونا در کشور، مدارس سراسر کشور از نیمه شهریورماه بازگشایی می شود بنابراین نیاز است که فعالیت های ستاد مهر نیز زودتر از سال های قبل و پیش از بازگشایی مدارس انجام گیرد.

جهانگیری گفت: با توجه به نیازسنجی های صورت گرفته در طرح ستاد مهر۹۹ که از بیست مرداد ماه اجرایی شد و اولویت آن افزایش ایمنی تردد به ویژه در محدوده های مدارس است، حدود 300کیلومتر خط کشی طولی و حدود5هزار و ۳۰۰مترمربع رنگ آمیزی گذرگاه عرضی عابرپیاده و سرعتگیر در دستورکار قرار گرفته که انجام می شود.

وی ادامه داد: همچنین به منظور جلوگیری از بروز مشکل در چراغ های راهنمایی، تمام چراغ های راهنمایی سطح شهر در قالب ستاد مهر مورد بازبینی قرار می گیرد تا در صورت وجود نقص نسبت به رفع آن اقدام شود.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین اظهار کرد: شست وشو، تعمیر و تعویض تابلوهای راهنمای مسیر و ترافیکی، استوانه ها، گل میخ ها، موانع فلزی و شست و شوی پل های هوایی از دیگر اقداماتی است که در قالب ستاد مهر انجام می شود.

پایان پیام

لینک اصل خبر در سایت شهرداری قزوین

  منبع خبر

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین یک شهرداری در شهر قزوین می باشد

   نظرات