پیشرفت ۳۱ درصدی تقاطع غیر همسطح مصلی / تقاطع غیر همسطح مصلی تا پایان ...

پیشرفت ۳۱ درصدی تقاطع غیر همسطح مصلی / تقاطع غیر همسطح مصلی تا پایان ...

پیشرفت ۳۱ درصدی تقاطع غیر همسطح مصلی / تقاطع غیر همسطح مصلی تا پایان امسال به بهره برداری می رسد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، خلیل الله کاظمی در این خصوص افزود: تقاطع غیر همسطح مصلی یکی از خواسته های ۱۵ ساله ساکنان محل بود که با احداث آن شاهد کاهش بارترافیکی بولوار مصلی خواهیم بود.
وی اضافه کرد: درکنار کاهش بارترافیکی با اجرای این پروژه، شهرک های اطراف از بن بست خارج و تردد عابران پیاده و خودروها با ایمنی بیشتری انجام می شود و بازوی چهارم آن نیز مصلی را به بهشت رضا(ع)، طرق و جاده محمدآباد متصل خواهد کرد.
وی با بیان اینکه عملیات احداث تقاطع غیرهمسطح مصلی ۱۸ بهمن ماه ۹۸ آغاز شد، اظهارکرد: پروژه تاکنون و پس از گذشت حدود ۶ ماه بدون وقفه فعال بوده ودرحال حاضر نیز از پیشرفت فیزیکی حدود ۳۱ درصد برخورداراست.
کاظمی ادامه داد: زمانبندی درنظر گرفته شده برای اجرای تقاطع غیر همسطح مصلی ۴۲۰ روز است که امیدواریم بتوانیم زودتر از این زمان در اسفند ماه آن را آماده بهره برداری کنیم.
معاون عمران، حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد با اشاره به اینکه هزینه پیش بینی شده برای احداث این تقاطع با اجرای بازوی چهارم ۱۰۰ میلیارد تومان است، افزود: برای اجرای پروژه تقاطع غیر همسطح مصلی۳۰۰ هزار مترمکعب خاکبرداری انجام و بیش از۲۰هزار مترمربع بتن ریزی خواهد شد.
مجید خبیری

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مشهد

  منبع خبر

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد یک شهرداری در شهر مشهد می باشد

   نظرات