مقابله با شیوع ویروس کرونا با استمرار رعایت اصول و پروتکل های...

رییس گروه دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل و فرمانده حوزه مقاومت بسیج گفت: با توجه به استمرار شیوع ویروس کرونا در کشور و نیز مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا رعایت اصول و پروتکل های بهداشتی و همچنین انجام اقدامات بهداشتی در محیط کار الزامی است.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، «علیرضا خانی زاد» با بیان این مطلب اظهار کرد: ازابتدای شیوع ویروس کرونا اقدامات موثری درسطح شرکت با دستور مدیر عامل و پیگیری معاونت های مالی، اداری و پشتیبانی توسط دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل، بسیج، امور تدارکات و پشتیبانی، دفتر حراست و همچنین سایر دفاتر انجام شده است.

خانی زاد انجام مرتب تب سنجی در بدو ورود همکاران به شرکت، ضدعفونی کردن دفاتر با مواد شوینده الکلی و در اختیار قرار گذاشتن ماسک و مواد ضدعفونی کننده سطوح را از اقدامات هماهنگ واحد های فوق دانست و افزود: همکاران بسیج شرکت همچون گذشته در کنار سایر واحد های متولی در این عرصه حضور داشته و دستور العمل های جدید ستاد ملی مقابله با کرونا را عملیاتی خواهند کرد.

رییس گروه دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل همچنین اضافه کرد: به منظورارائه هرچه بیشتر خدمات به همکاران، پرسنل بسیج شرکت نیز تاکنون از موضوع دورکاری که توسط ستاد ملی مقابله با کرونا و از طریق استانداری به دستگاه های اجرایی ابلاغ شده است، استفاده ننموده و بدون هیچگونه چشمداشتی در صف مقدم ارائه خدمات به همکاران می باشند.

وی با بیان اینکه بیمار شدن هریک از کارمندان شرکت می تواند برای خود و خانواده هایشان استرس آورو سخت باشد، ادامه داد: به منظور حمایت از پرسنل مبتلا شده به این ویروس پیشنهاداتی به مدیرعامل و هیئت مدیره ارائه خواهد شد، تا در صورت موافقت خدمات به این عزیزان در جهت کاهش اضطراب و آلام آن ها انجام شود.

خانی زاد در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه پایگاه بسیج سد و امورهای آب تابعه نیز در راستای پیشگیری از ویروس کووید ۱۹ از ابتدا تاکنون فعال بوده است، یادآور شد: هدف ریشه کنی این بیماری و ایجاد روحیه در میان همکاران می باشد.

وی با تاکید بر اینکه با افزایش آگاهی همکاران در خصوص نحوه مبارزه با این بیماری مسائل بهداشت فردی در حدود زیادی درسطح شرکت رعایت می شود، خاطر نشان کرد: به جهت تقویت جنبه عمومی موضوع، با حمایت و نظر مساعد معاون منابع انسانی، مالی و پشتیبانی شرکت مجدد وسایل بهداشت عمومی شارژ و دراختیار قرار خواهد گرفت مواد ضد عفونی کننده و همچنین ماسک به زودی انجام خواهد شد.

رییس گروه دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل تهیه دستگاه کارت زنی چشمی را که با دستورمدیر عامل شرکت انجام شد، از اقدامات بسیار خوب جهت عدم تجمع همکاران برای انجام کارت زنی و بالطبع ممانعت از انتقال این ویروس دانست و گفت: این امر با خرد جمعی و خوش فکری عملیاتی شد و با رایزنی های به عمل آمده امیدواریم این اقدام برای امورهای منابع آب که دارای ارباب رجوع بیشتری بوده و در معرض خطر قرار دارند، نیز انجام شود. همچنین لازم به ذکر است که عملیاتی شدن جلسات ویدئوکنفرانس، دورکاری، کاهش جلسات حضوری آزاد و موارد متعدد دیگر نتیجه همین خرد جمعی است که امید است با رعایت کلیه نکات مربوطه زنجیره انتقال این بیماری گسسته شود.

خانی زاد در پایان ضمن آرزوی سلامتی برای کلیه همکاران شرکت آب منطقه ای تهران خاطر نشان کرد: در کنار فعالیت های شرکت بهترین راهکار برای مقابله و ایمنی در برابر این بیماری رعایت بهداشت فردی و حفظ فاصله اجتماعی و رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی می باشد.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای تهران

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای تهران

    شركت آب منطقه‌ای تهران یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات