فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید صیاد شیرازی شرکت آب منطقه ای...

با صدور ابلاغی از سوی سردار جلیل بابازاده، فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل و با حضور مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره و معاونین شرکت آب منطقه ای اردبیل و مسئول سازمان بسیج کارمندان سپاه حضرت عباس (ع) استان، رامین عاشوری بعنوان فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید صیاد شیرازی شرکت آب منطقه ای اردبیل منصوب شد.

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل در این مراسم با اشاره به جایگاه رفیع بسیج در کشور گفت: با حفظ روحیه بسیجی است که رشد و توسعه کشور تحقق می یابد و همه ما باید با راه و افکار روشن بسیج امورات ادارات و سازمان ها را پیش ببریم.

مهندس عباس جنگی مرنی با بیان اینکه مشورت گرفتن از بسیج و توجه به روحیه عمل گرایی آن راه پیشرفت را به ما نشان می دهد، افزود: صنعت آب و برق کشور پیشرفت های امروز خود را مدیون رشادت های شهدا، جانبازان و بسیجیانی مثل شهید عباسپور است که راه را برای توسعه این صنعت نشان دادند.

وی با اشاره به تداوم فعالیت ها و پیشرفت پروژه های بخش آب استان با وجود تحریم های ظالمانه استکبار اظهار داشت: مهندسان و کارشناسان شرکت آب منطقه ای اردبیل با الگو قرار دادن شان و جایگاه رفیع بسیج و استفاده از توانایی خود پروژه ها را به پیش می برند.

مهندس جنگی مرنی تصریح کرد: صنعت آب و برق کشور علی رغم تحریم ها و مشکلات مالی کارهای بزرگی در کشور انجام داده است و از این به بعد هم نخواهند گذاشت پرچم عمران و آبادانی کشور در این بخش بر زمین بماند.

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل عنوان کرد: به تمامی مهندسان و کارشناسان شرکت و ادارت زیرمجموعه تاکید کرده ام که در همه جای استان پایگاه خدمت رسانی به مردم تشکیل دهید و برای حل مشکلات مردم از هیچ تلاشی دریغ نکنید.

مسئول سازمان بسیج کارمندان سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل نیز در این مراسم با اشاره به اهمیت و جایگاه بسیج کارمندان در ادارات تصریح کرد: در حال حاضر در 65 دستگاه اجرایی استان پایگاه مقاومت بسیج داریم و این کار را با هدف کمک به پیشرفت کارها پی می گیریم.

سرهنگ وحید جمشیدی اظهار داشت: وجود پایگاه مقاومت بسیج در ارگانهای دولتی تنها با هدف کمک به پیشبرد امور و پیشرفت کارها صورت می گیرد.

وی با قدردانی از مدیرعامل و کارکنان شرکت آب منطقه ای اردبیل به جهت همکاری در برنامه «کمک های مومنانه» تصریح کرد: همراهی شرکت آب منطقه ای اردبیل در برنامه های مختلف از جمله راهیان نور، امر به معروف و نهی از منکر، زلزله و سیل قابل تقدیر است.

مسئول سازمان بسیج کارمندان سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل ترویج برنامه های فرهنگی در بین کارکنان و خانواده ها را از دیگر اهداف بسیج کارمندان سپاه استان عنوان کرد و افزود: جذب و ساماندهی اعضای بسیج در ادارات و ترویج برنامه های فرهنگی و ورزشی در بین کارکنان از دیگر اهداف ماست که ادارت مختلف استان همراهی بسیار خوبی در این زمینه دارند.

سرهنگ جمشیدی دیدار از خانواده های شهدا، ایثارگران و جانبازان به مناسبت های مختلف را یادآور شد و عنوان کرد: برگزاری حلقه های صالحین به منظور ترویج و توسعه برنامه های فرهنگی و ورزشی از جمله اهداف سازمانی بسیج کارمندان می باشد.

در پایان این مراسم با قدردانی از زحمات و تلاشهای چندین ساله مهندس حسین خدادادی در دوران تصدی فرماندهی پایگاه مقاومت بسیج شهید صیاد شیرازی شرکت آب منطقه ای اردبیل، رامین عاشوری، مدیر روابط عمومی شرکت با حفظ سمت به عنوان فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید صیاد شیرازی شرکت آب منطقه ای اردبیل منصوب شد.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات