راه‌اندازی پویش کرامت حسینی (ع) توسط شهرداری گرگان

راه‌اندازی پویش کرامت حسینی (ع) توسط شهرداری گرگان

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شهرداری گرگان، دکتر عبدالرضا دادبود اظهار کرد: شهرداری گرگان نیز مانند بسیاری از دستگاه‌ها و نهادهای انقلابی از ابتدای شیوع ویروس کرونا بسته‌های معیشتی و اقلام بهداشتی را در چند نوبت بین شهروندان نیازمند در مناطق حاشیه‌ای و کمتر برخوردار شهر توزیع کرده است.

وی با اشاره به راه‌اندازی پویش کمک مومنانه تحت عنوان کرامت حسینی در شهر گرگان گفت: با توجه به آغاز ایام سوگواری حضرت اباعبدالله‌الحسین (ع) و همزمانی آن با بازگشایی مدارس، شهرداری گرگان با محوریت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی این پویش مومنانه را راه‌اندازی کرد.

شهردار گرگان با اشاره به اهداف این پویش بیان کرد: در این پویش بنا داریم اقدام به تهیه و توزیع بسته‌های آموزشی، لوازم التحریر، اسباب بازی، تجهیزات ورزشی کنیم.

وی افزود: شهروندان و افراد نیکوکار می‌توانند تا 25 شهریورماه با مراجعه به خانه‌های فرهنگ و پایگاه‌های مقاومت بسیج محلات کمک‌های خود را تحویل دهند.

دادبود با بیان اینکه این پویش می‌تواند سرآغازی برای همدلی‌های بیشتر باشد، گفت: وسایلی که جمع آوری شده در کوتاه‌ترین زمان ممکن به دست افراد نیازمند و کم‌بضاعت خواهدرسید.

وی یادآور شد: سپاه و آموزش و پرورش شهرستان گرگان در توزیع این بسته‌های فکری، فرهنگی و آموزشی به کمک شهرداری گرگان آمده‌اند.

انتهای پیام/س

لینک اصل خبر در سایت شهرداری گرگان

  منبع خبر

  شهرداری گرگان

  شهرداری گرگان

  شهرداری گرگان یک سازمان دولتی و شهرداری در شهر گرگان می باشد

   نظرات