مسابقه خوشنویسی «خط عشق» در قزوین برگزار می شود

مسابقه خوشنویسی «خط عشق» در قزوین برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین؛محمد درافشانی با اعلام این خبر افزود:مسابقه خوشنویسی «خط عشق» با موضوع محرم و عاشورای حسینی در سه رشته نستعلیق و شکسته نستعلیق و خط تحریری (خط خودکاری) برگزار می شود.

وی مهلت ارسال آثار را تا 30 مرداد ماه سالجاری ذکر کرد و گفت:علاقمندان به شرکت در مسابقه، اصل آثار نستعلیق و شکسته نستعلیق را به دبیرخانه مسابقه خوشنویسی «خط عشق»بلوار آزادگان (غیاث آباد)،جنب مسجد امام خمینی (ره) -اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین – انجمن خوشنویسان استان قزوین ارسال کنند.

درافشانی اضافه کرد:همچنین علاقمندان به شرکت در بخش خط تحریری (خط خودکاری) تصویر آثار خود را به شماره پیام رسان واتس آپ 09368043760 ارسال نمایند،شرکت کنندگان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02833686822 تماس حاصل نمایند.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد:به هشت رتبه برگزیده در خقط نستعلیق و خط شکسته نستعلیق هر نفر 20 میلیون ریال،هشت رتبه تقدیری در خط نستعلیق و خط شکسته نستعلیق هر نفر پنج میلیون ریال و 10 رتبه برگزیده در خط تحریری (خودکاری) هر نفر سه میلیون ریال اهدا خواهد شد.

وی تصریح کرد:داوری آثار از روی اصل اثر،یکم شهریور و اختتامیه چهارم شهریور همزمان با افتتاح نمایشگاه بصورت مجازی است،آثار ارسالی باید بدون قاب،تذهیب و پاسپارتو باشد.

وی در خاتمه گفت:مسابقه خوشنویسی خط عشق با همکاری انجمن خوشنویسان استان قزوین و سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهر داری قزوین برگزار می شود.

پایان پیام .

لینک اصل خبر در سایت شهرداری قزوین

  منبع خبر

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین یک شهرداری در شهر قزوین می باشد

   نظرات