انتشار فراخوان شناسایی سرمایه‌گذار جهت استفاده از ظرفیت...

انتشار فراخوان شناسایی سرمایه‌گذار جهت استفاده از ظرفیت...

در راستای سیاست های وزارت نیرو مبنی بر ایجاد فرصت های سرمایه گذاری در طرح های آبی، شرکت آب منطقه ای اردبیل فراخوان شناسایی سرمایه‌گذار جهت استفاده از ظرفیت های تفریحی و گردشگری سد سقزچی و گنجینه آب در شهرستان نمین و سد احمدبیگلو در شهرستان مشگین شهر را منتشر کرد.

شرکت آب منطقه ای اردبیل برای حمایت از بخش گردشگری و توسعه پایدار و گسترش فعالیتها و زیرساخت های گردشگری در سدهای مخزنی و منابع آبی استان اردبیل این فراخوان را با روش سرمایه گذاری «ساخت، بهره‌برداری، اجاره و انتقال» منتشر کرده است.

طبق این فراخوان شرکت کنندگان باید مدارکی مبنی بر خلاصه اطلاعات کلی و حقوقی شرکت و رزومه‌ای از فعالیت‌های مرتبط، اساسنامه و شناسنامه صاحبان امضای مجاز، پیشنهاد اولیه به همراه خلاصه امکان‌سنجی، میزان سرمایه‌گذاری مدنظر و همچنین اظهارنامه توان اجرای کار و تأمین منابع مالی پروژه و سایر مدارک مندرج در اسناد ارزیابی به ترتیب و کیفیت مندرج را به شرکت آب منطقه ای اردبیل تحویل نمایند.

در این فراخوان که بیست و ششم مرداد ماه سالجاری در روزنامه های سراسری انتشار یافته است، شرکت کنندگان تا 10 روز آینده بایستی اسناد ارزیابی را از دفتر قراردادهای شرکت آب منطقه‌ای اردبیل، واقع در اردبیل، میدان ارتش، طبقه دوم دریافت و حداکثر تا روز پنجم شهریورماه اسناد را تکمیل و به دفتر حراست شرکت تحویل نمایند.

گفتنی است مهندس عباس جنگی مرنی، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل چندی پیش در پنجاه و یکمین نشست مدیران بخش آب کشور ضمن اعلام تشکیل کارگروه سرمایه گذاری و توسعه گردشگری در شرکت آب منطقه ای اردبیل، از انتشار فراخوان برای جذب سرمایه گذار در حاشیه سدهای مخزنی خبر داده بود.

مهندس جنگی مرنی با اشاره به ایجاد مرکز گنجینه آب در این استان اظهار داشت: با بررسی های بیشتر در خصوص منابع مختلف آب در سطح استان در آینده، مرکز گنجینه آب استان اردبیل در توسعه فضاهای توریستی و گردشگری استان اردبیل فعال خواهد شد و در این خصوص نیز فراخوان سرمایه گذاری منتشر می شود .

لازم به یادآوری است سد سقزچی در یکی از مناطق ییلاقی شهرستان نمین و بخش ویلکیچ قرار دارد و حجم مخزن این سد حدود ۴ میلیون مترمکعب است .

همچنین سد احمد بیگلو در 17 کیلومتری مشگین شهر و در پایین دست روستایی به همین نام بر روی رودخانه مشگین چای احداث شده است. سد مذکور خاکی با هسته رسی است که طول تاج آن 528 متر و عرض تاج 10 متر می‌باشد و حجم کل مخزن این سد 27.4 میلیون مترمکعب و ارتفاع سد از پی 64.5 متر می‌باشد.

شرایط و مدارک لازم برای شرکت در فراخوان این دو سد و گنجینه آب به شرح ذیل است:

1- خلاصه اطلاعات کلی و حقوقی شرکت و رزومه‌ای از فعالیت‌های مرتبط

2- اساسنامه و شناسنامه صاحبان امضای مجاز

3-پیشنهاد اولیه به همراه خلاصه امکان‌سنجی ( B.P. )

4-میزان سرمایه‌گذاری مدنظر

5- اظهارنامه توان اجرای کار و تأمین منابع مالی پروژه و سایر مدارک مندرج در اسناد ارزیابی به ترتیب و کیفیت مندرج.

لینک اصل خبر در سایت شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران

  منبع خبر

  شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران

  شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران

  شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران یک شرکت در شهر تهران می باشد

   نظرات