آخرین وضعیت احداث پروژه آبیاری و زهکشی خداآفرین و بهره برداری و...

صبح امروز در بیست و هفتم مرداد ماه و با حضور مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل آخرین وضعیت احداث پروژه آبیاری و زهکشی خداآفرین و بهره برداری و نگهداری و مرمت شبکه آبیاری مغان بررسی شد.

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل در این جلسه که با حضور نماینده مجری پروژه آبیاری و زهکشی خداآفرین، مدیر امور منابع آب مغان و مدیرعامل شرکت بهره برداری مغان برگزار شد، گفت: شبکه آبیاری و زهکشی خداآفرین یکی از بزرگترین پروژه های آبی و خاکی کشور است و وزارت نیرو مصمم هست تا این پروژه را به اتمام برساند.

مهندس عباس جنگی مرنی با بیان اینکه این پروژه در حال حاضر 78 درصد پیشرفت فیزیکی دارد، افزود: برای تامین مالی پروژه جهت تداوم فعالیت ها در آن سخت در تلاشیم تا پروژه را به نتیجه برسانیم.

وی با اشاره به شبکه آبیاری مغان تصریح کرد: این شبکه نقش بسزایی در توسعه و آبادانی منطقه دارد و همکاران ما در این شبکه در تلاشند تا مردم و کشاورزان منطقه مشکلی در بخش آبیاری اراضی نداشته باشند.

مهندس جنگی مرنی لایروبی و مرمت شبکه و نظارت برتوزیع مناسب آب در طول شبکه را یادآور شد و اظهار داشت: شرکت آب منطقه ای اردبیل با همکاری شرکت بهره برداری مغان و تلاش تمامی همکارانمان در بخش آب مغان، سعی می کنند تا آب مناسب در طول شبکه در اختیار بهره برداران قرار دهند.

در ادامه این جلسه مدیر امور منابع آب مغان و مدیرعامل شرکت بهره برداری مغان گزارشی از آخرین وضعیت پروژه آبیاری و زهکشی خداآفرین و بهره برداری و نگهداری و مرمت شبکه آبیاری مغان ارائه نمودند.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات