همزمان با هفته دولت؛آغاز عملیات اجرایی و بهره برداری از 165 پروژه توزیع برق استان مرکزی

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی از آغاز عملیات اجرایی و کلنگ زنی 47پروژه و بهره برداری از 118 پروژه توزیع برق با اعتباری بالغ بر790میلیارد ریال در استان خبر داد.

مهندس محمد اله داد گفت: 27پروژه برق رسانی در شهرستان اراک ،7 پروژه در کمیجان،8 پروژه در ساوه،11 پروژه در غرق آباد، 17پروژه در زرندیه ،34 پروژه در خمین،4پروژه در محلات،5پروژه در دلیجان،16 پروژه درتفرش،6 پروژه در آشتیان،19 پروژه در فراهان،4 پروژه در شازندو7پروژه درخنداب، در مناطق مختلف استان به بهره برداری می رسد.

وی بابیان اینکه به آغاز بهره برداری از پروژه برق رسانی برای 485 نفر شغل به صورت غیرمستقیم ایجاد شده است ،افزود: اشتغالزایی در حوزه زیربناها معمولا سخت است لذا باید سرمایه و اشتغال را به این سمت سوق بدهیم تا هم اشتغال گسترده تر شود و هم از منابع متنوع سرمایه انسانی بهره برداری شود .

مهندس اله داد هدف از افتتاح این طرح ها را افزایش رضایت مندی مشترکان، استفاده بهینه از امکانات و منابع موجود، تأمین برق پایدار و مطمئن و بهره وری اقتصادی عنوان کرد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی، تامین برق متقاضیان، اصلاح شبکه فشار ضعیف هوایی با کابل خودنگهدار،احداث و بهینه سازی شبکه و تامین روشنایی معابررا از پروژه های قابل بهره برداری و کلنگ زنی در هفته دولت برشمرد.

وی آغاز عملیات اجرایی احداث شبکه دو مداره فشار متوسط به طول 39 کیلومتر با مبلغی بالغ بر 110میلیارد ریال با هدف اصلاح ولتاژ منطقه گزل دره،احداث کانال پست اراک 5 و اصلاح 15دستگاه پست زمینی شهرستان ساوه را از دیگر پروژه های قابل بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی در هفته دولت عنوان کرد.

لینک اصل خبر در سایت شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی

  منبع خبر

  شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی

  شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی

  شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی یک شرکت در شهر اراک می باشد

   نظرات