جز پرکاری، پرتلاشی و دلسوزی از مدیریت شهری مشهد  ...

جز پرکاری، پرتلاشی و دلسوزی از مدیریت شهری مشهد ...

جز پرکاری، پرتلاشی و دلسوزی از مدیریت شهری مشهد سراغ ندارم/ آستان قدس رضوی خود را نسبت به مسائل و مشکلات همه شهر مسئول می‌داند

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، حجت‌الاسلام والمسلمین احمد مروی در مراسم افتتاح باند شمالی و بهسازی باند جنوبی بزرگراه ۷۵ متری رضویه ضمن تشکر از خدمات شورای شهر و شهرداری مشهد، استانداری خراسان رضوی و ... ، اظهارکرد: خوشبختانه در سطح استان خراسان رضوی و بویژه مشهدمقدس شاهد همکاری و همدلی و همراهی بسیار خوبی بین تمامی بخش‌های مسئول همچون دستگاه‌های اجرایی، امنیتی، نظامی، انتظامی و قضایی هستیم که آثار و برکات بسیاری هم برای مجاوران و زائران بارگاه منور رضوی داشته است.

وی در ادامه با تشکر از تمامی عوامل دخیل در اجرای پروژه بزرگراه ۷۵ رضویه، گفت: این پروژه نقش بسزایی مهمی را ایفا می‌کند و بسیار خرسندیم که در بازه زمانی مناسب و زودتر از موعد به بهره‌برداری رسیده است.

حجت‌الاسلام والمسلمین مروی با تاکید بر اینکه در آموزه های دینی پس از انجام واجبات، هیچ عملی بهتر و زیباتر از خدمت به بندگان خدا نیست، تصریح کرد: در روایات ذکر شده که "خلق" عیال خداوند هستند و یکی از راه‌های تقرب به هر شخص و مقام و مسئولی، خدمت کردن به نزدیکان اوست و این کار محبت را در دل آن بزرگتر ایجاد‌ می‌کند.

تولیت آستان قدس رضوی در ادامه افزود: اگر بدنبال تقرب و نزدیکی به خداوند هستیم، که هدف و فلسفه خلقت هم همین است، باید به خلق خدا خدمت کنیم؛ آن‌هم مردم مومن و انقلابی که ۴۰ سال پای انقلاب و ارزش‌های دینی ایستادگی کرده‌اند و در ۸ سال دفاع مقدس از خود ایثارگری نشان دادند..

حجت‌الاسلام و المسلمین مروی با بیان اینکه خدمت در مشهد متفاوت از سایر شهرهاست چراکه هم خدمت به خلق می‌کنیم و هم خدمت به زائران و مجاوران رضوی، گفت: این امر موجب شده تا خدمت در این شهر ارزش فزونی پیدا کند و موجب قرب ما به خدا و اهل بیت شود.

وی خاطرنشان کرد: در مدت خدمت خود در مشهد، جز پرکاری و دلسوزی و پرتلاشی از شورای شهر و شهردار مشهد سراغ ندارم.

حجت‌الاسلام مروی با بیان اینکه آستان قدس رضوی هم خود را نسبت به مسائل حاشیه شهر و مشکلات مردم بی‌تفاوت نمی‌داند، گفت: پذیرایی و خدمت ما تنها به صحن و سرای حضرت محدود نمی‌شود؛ مشهدمقدس، شهر امام‌رضا(ع) است و آستان قدس هم نسبت به تنگناها و مشکلات خود را مسئول می‌داند. از ظرفیت موقوفات و اموال آستان هم براساس حدود شرعی در این جهت بهره می‌گیریم.

لینک اصل خبر در سایت شورای شهر مشهد

    منبع خبر

    شورای شهر مشهد

    شورای شهر مشهد یک شورای شهر در شهر مشهد می باشد

      نظرات