شهروندان در صورت بروز هرگونه مشکل در بخش تأسیسات موارد را به سامانه 137 شهرداری اعلام کنند

شهروندان در صورت بروز هرگونه مشکل در بخش تأسیسات موارد را به سامانه 137 شهرداری اعلام کنند

به گزارش مدیریت ارتباطات و روابط بین‌الملل شهرداری ساری، سید حبیب‌الله نبوی مسئول واحد تأسیسات شهرداری ساری نگهداری، تعمیر، تجهیز دستگاه‌های تأسیساتی و نظارت بر اجرای دقیق آن‌ها را از وظایف این واحد برشمرد و اظهار کرد: ازجمله واحدهای شهرداری که خدمات آن برای شهروندان ملموس است واحد تأسیسات شهرداری است.

وی در تشریح عملکرد ماه های اخیر واحد تاسیسات شهرداری، گفت: کارشناسان واحد تاسیات در این مدت 930 بازدید از موتورپمپ‌های سه منطقه شهری داشتند که 250 مورد مربوط به منطقه یک، 380 مورد منطقه دو و 290 مورد مربوط به منطقه سه شهرداری بوده است.

مسئول واحد تأسیسات شهرداری ساری 76 مورد عملیات رفع عیب موتورپمپ‌های مناطق سه‌گانه شهرداری را در شمار فعالیت‌های این واحد عنوان کرد و افزود: از این تعداد 29 مورد منطقه یک، 21 مورد منطقه دو و 26 مورد منطقه سه بوده است.

نبوی با اشاره به رفع عیب و خاموشی 87 مورد از پایه‌های روشنایی ، از نصب 87 موتورپمپ در سه منطقه شهری خبر داد و نصب 87 مورد ریسه روشنایی را از دیگر اقدامات این واحد در مناسب‌های مختلف برشمرد.

وی بیان کرد: ایجاد روشنایی مناسب، نقشی موثر در بهبود مبلمان شهری دارد و به همین دلیل واحد تأسیسات شهرداری ساری به صورت مستمر به ایجاد روشنایی‌های جدید و اصلاح چراغ‌های سابق در سطح شهر می‌پردازد که می‌توان به نصب 87 مورد تابلو برق و 87 مورد نورپردازی اِلمان شهری در مناطق سه‌گانه شهری اشاره کرد.

نبوی بابیان اینکه ایجاد آب‌نما در میدان‌ها و معابر شهری نیز در زیباسازی مناظر شهری موثر است گفت: این واحد در ماه های اخیر اقدام به نصب 87 مورد آب‌نما کرده است تا نقش خود را به خوبی در پیشرفت روزافزون شهر ساری ایفا کند.

مسئول تاسیسات شهرداری بابیان اینکه شهرداری ساری تلاش می‌کند تا رضایتمندی شهروندان را فراهم کند تصریح کرد: انتظار می‌رود شهروندان در حفظ و صیانت اموال عمومی و مبلمان شهری کوشا باشند و در صورت بروز هرگونه مشکل در بخش تأسیسات موارد را به سامانه 137 شهرداری اعلام کنند تا در سریع‌ترین زمان نسبت به رفع آن اقدام شود.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ساری

  منبع خبر

  شهرداری ساری

  شهرداری ساری

  شهرداری ساری یک شهرداری در شهر ساری می باشد

   نظرات