مطالبات 129 میلیارد تومانی شرکت برق از مشترکین

مطالبات 129 میلیارد تومانی شرکت برق از مشترکین

» معاون درآمد و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد گفت: مطالبات این شرکت از مشترکان برق 129 میلیارد تومان است.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد، " بهمن محمدی " اظهار داشت: میزان مطالبات شرکت توزیع نیروی برق این استان از مشترکان با تعرفه‌های مختلف خود از مرز 129 میلیارد تومان گذشته که برای وصولی آن باید تدابیر جدیدی اندیشیده شود.

وی بیشترین میزان مطالبات این شرکت را از تعرفه عمومی ذکر کرد و افزود: تعرفه عمومی که اغلب شامل دستگاه‌های اجرایی، شرکت‌های خدمات رسان، بانک‌ها، شهرداری‌ها و موسسات مالی می‌شوند از مرز 55 میلیارد تومان گذشته است.

معاون درآمد و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: بیشترین مطالبات این شرکت از مشترکان برق در شهرستان بویراحمد با مبلغی معادل 58 میلیارد تومان که حدود 45 درصد مجموع مطالبات است را شامل می‌شود.

محمدی با تشریح میزان مطالبات این شرکت از سایر مشترکان برق در شهرستان های 9 گانه استان، خاطرنشان کرد: دوگنبدان با 25 درصد و کهگیلویه با 13 درصد در رتبه‌های دوم و سوم میزان مطالبات مشترکین برق در این استان هستند.

وی گفت: شهرستان لنده با مبلغی معادل 2 میلیارد و 500 میلیون تومان و 2 درصد مطالبات، کمترین میزان را به خود اختصاص داده و البته شهرستان بهمئی با سه درصد میزان مطالبات در جایگاه‌های هشتم و هفتم استان کهگیلویه و بویراحمد قرار دارند.

معاون درآمد و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه سهم شهرستان‌های دنا و چرام از میزان مطالبات شرکت از مشترکان خود هرکدام پنج درصد است، ادامه داد: شهرستان باشت نیز چهار درصد میزان مطالبات را به خود اختصاص داده است.

محمدی، تعداد مشترکین برق در استان کهگیلویه و بویراحمد را 265 هزار اشتراک برشمرد. لینک اصل خبر در سایت شرکت توزیع نیروی برق استان کهکیلویه و بویراحمد

  منبع خبر

  شرکت توزیع نیروی برق استان کهکیلویه و بویراحمد

  شرکت توزیع نیروی برق استان کهکیلویه و بویراحمد

  شرکت توزیع نیروی برق استان کهکیلویه و بویراحمد یک شرکت در شهر یاسوج می باشد

   نظرات