بازارچه صنایع دستی مهریز ساماندهی میشود

بازارچه صنایع دستی مهریز ساماندهی میشود

به گزارش روابط عمومی شهرداری باغ شهر تاریخی مهریز امیرحمزه زارعزاده شهردار مهریز در جلسه ساماندهی بازارچه صنایع دستی مهریز که با حضور معاون عمرانی فرماندار و هنرمندان صنایع دستی مهریز برگزار شد گفت بازارچه و مرکز آموزشی صنایع دستی مهریز سال گذشته در فضایی سنتی واقع در محله مهرپادین این شهرستان مورد بهره‌برداری قرار گرفت ولی به دلیل نبود برخی زیرساخت‌ها همچنان بی‌رونق است.

زارعزاده  این باره گفت: اکنون به دلیل مشکلات سرمایشی، گرمایشی و روشنایی بازارچه و مرکز آموزشی صنایع دستی این شهرستان، رونقی ندارد.

وی افزود: توسعه زیرساخت‌های آب و برق، نصب حفاظ به منظور جلوگیری از تردد موتورسیکلت‌ها، نصب دوربین‌های مدار بسته برای امنیت بیشتر، آزادسازی فضای اطراف برای نمای بیشتر بازارچه و نصب تابلو در میادین شهر مهریز از جمله اقداماتی است که برای رونق این مکان نیاز است.

شهردار مهریز  همراهی و همکاری هنرمندان و صنعتگران را در اجرای هرچه سریع‌تر این اقدامات ضروری دانست و اظهار کرد: البته رفع مشکلات بازارچه صنایع دستی مهریز در دستور کار فرمانداری، شهرداری این شهرستان قرار گرفته است تا مکانی مناسب برای هنرمندان مهریزی فراهم شود.

در پایان هنرمندان مهریزی پیشنهادهایی برای رونق این مجموعه ارائه دادند.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مهریز

  منبع خبر

  شهرداری مهریز

  شهرداری مهریز

  شهرداری مهریز یک سازمان دولتی و شهرداری در شهر مهریز می باشد

   نظرات