هدف در پارک باغشمال، استعدادیابی هنری است

هدف در پارک باغشمال، استعدادیابی هنری است

به گزارش شهریار، سونیا اندیش پیش از ظهر امروز در بازدید شهردار و اهالی تئاتر تبریز افزود: شورای شهر و شهرداری تبریز با همکاری و تعامل سازنده، توجه ویژه‌ای به حوزه فرهنگ و هنر داشته و با تمام توان اقدام به گسترش محیط‌های فرهنگی و هنری  در تبریز می‌کنند.
او اضافه کرد: مناسب سازی سالن‌های موجود در پارک باغشمال برای هنرهای نمایشی و احداث بلک‌باکس، فضای خوبی برای اجرای تئاتر و تعامل بیشتر شهروندان با هنرهای نمایشی ایجاد می‌کند.
عضو شورای شهر تبریز  با اشاره به ایجاد چنین ساختاری در مجموعه پارک باغشمال اظهار داشت: اختصاص آسایشگاه‌های پادگان سابق ارتش به مجموعه‌های هنری، موجب اشاعه  فرهنگ و هنر در میان شهروندان شده و امیدواریم با همکاری اعضای شورای شهر و شهردار تبریز  اقدامات مثبت در زمینه بازسازی تئاتر شهر نیز پیگیری شود تا یکی از خواسته‌های شهروندان و اهالی فرهنگ و هنر تامین گردد.
او افزود: تغییر کاربری سالن‌های موجود باعث می‌شود این مجموعه از یک پارک منطقه‌ای  به یک مجموعه شهری تبدیل شود که اقشار جامعه از نقاط مختلف در این مجموعه حضور یابند.
اندیش با بیان اینکه در اجرای کاربری‌های باغ کتاب و فرهنگ و هنر تبریز از نظرات شهروندان و صاحبان فکر و اندیشه و فعالین فرهنگی هنری استفاده می‌شود گفت: برای نخستین بار است که نظرات کارشناسی و دیدگاه های کارشناسان در اجرای پروژه‌های شهری به این صورت مورد توجه قرار می‌گیرد و هدف شهرداری و شورای شهر همین موضوع تعامل است.

او اضافه کرد: در هر زمینه‌ای باید از نظرات کارشناسی و نیازهای شهروندان مطلع شد و شهرداری و شورای شهر تبریز با همکاری یکدیگر سعی در ایجاد مجموعه فرهنگی و هنری متناسب با نیاز شهروندان و اهالی فرهنگ و هنر دارند که لازم است تعامل شهروندان نیز با مجموعه مدیریت شهری گسترش یابد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری تبریز

  منبع خبر

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز یک شهرداری در شهر تبریز می باشد

   نظرات