تهران میزبان دومین کنفرانس بین‌المللی لجستیک و زنجیره تأمین

تهران میزبان دومین کنفرانس بین‌المللی لجستیک و زنجیره تأمین

http://www.bananews.ir/دومین کنفرانس بین‌المللی و چهارمین کنفرانس ملی لجستیک و زنجیره تامین با ریاست شورای راهبردی وزیر صنعت، معدن و تجارت اول و دوم آذر‌ماه در تهران برگزار می‌شود.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) این کنفرانس با حمایت وزارت علوم‌، تحقیقات و فن‌آوری و با مشارکت ۱۲ دانشگاه معتبر کشور در محل پژوهشکده نیرو برگزار خواهد شد تا در قالب شش محوراصلی چالش‌های لجستیک و زنجیره تامین بررسی و چاره‌گشایی شود.

محورهای اصلی کنفرانس درحوزه‌های مدیریت ارتباط با مشتریان و تأمین کنندگان‌، طراحی شبکه، برون‌سپاری و هماهنگی و یکپارچگی در زنجیره تأمین، برنامه‌ریزی تولید، مدیریت موجودی و زمانبندی در زنجیره تأمین، لجستیک معکوس، بسته‌بندی، توزیع و حمل و نقل، فناوری اطلاعات و آنالیز داده‌ها در زنجیره تأمین و حوادث غیرمترقبه و اختلالات در زنجیره تأمین خواهد بود.

بر اساس این گزارش درحاشیه این رخداد بین المللی علاوه بر برپایی نمایشگاه توانمندی های بخش لجستیک و زنجیره تامین شش پانل تخصصی درحوزه‌های صنعت خودرو و زنجیره تأمین، بازرگانی و توسعه صادرات، زنجیره تأمین در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی، حمل و نقل شهری و پایانه‌ها، شبکه‌های توزیع صنایع غذایی و دارویی و لجستیک نظامی برگزار خواهد شد.

آخرین مهلت ارسال مقالات پایان مهر ماه و اعلام نتایج داوری مقالات ۱۵ آبان ۱۳۹۰ است.

در حاشیه این کنفرانس ارائه خدمات آموزشی و پژوهشی، تشکیل گردهمایی­های علمی در سطح داخلی و بین‌المللی وبرگزاری سمینارها، همایش­ها، کنفرانس­ها، نمایشگاه­های داخلی و خارجی و مشارکت در برپائی آنها با دیگر سازمان­ها و نهادها نیز مد نظر خواهد بود.

 

 

    نظرات